Yves Rocher Konsantre Duş Jeli ve Şampuan İnceleme

Yves Rocher Konsantre Duş Jeli ve Şampuan İnceleme- Çoğumuz artık banyoda kullandığı ürünlerde doğallık arıyor ve içeriği daha temiz olan ürünlere daha fazla ilgi duyuyoruz. Birçok marka da bize daha doğal bir içerik sunmak için çalışıyor. Ülkemizde bu markalardan en çok öne çıkanı da Yves Rocher sanırım. Duş jeli ve şampuanlarda konsantre ürünleri bize sunarak bu konuda yenilikçi bir marka olduklarını göstermişler. Bu yazımda da bu ürünlerle ilgili deneyimlerimi sizlerle paylaşmak isterim.
Yves Rocher Konsantre Duş Jeli ve Şampuan İnceleme- Duş jelleri doğal meyve özlerinden oluşuyor. Bunlar vanilya,mango-kişniş,zeytin-turunç, nar-pembe meyveler, Lotus çiçeği-ada çayı, Tiare çiçeği- Ylang Ylang gibi çeşitler. 40 kullanımlık konsantre ürünler. Konsantre Şampuanlarda ise tek bir seçenek var. İçerisinde Limon özü ve saç dökülmesine karşı E vitamini bulunuyor. Konsantre şampuan 30 kullanımlık. İki ürünün de ambalajı ekolojik. %39 daha az plastik kullanılmış. %98 oranında doğal içerikli olan bu ürünlerde paraben, silikon, parfüm, koruyucu yok. İki üründe de doz ayarlı şişe başlığı bulunuyor. Ve ürünü her satın aldığınızda bir ağaç dikilmesine yardımcı oluyorsunuz. Bence en güzeli de bu:))

Yves Rocher Konsantre Duş Jeli ve Şampuan İnceleme- Deneyimlerime gelecek olursak, Şampuan kontrollü kapak sayesinde gayet tasarruflu oluyor. İki kere dökmem yeterli oldu. Saçımı köpürtmeye yetti. Buram buram şampuan kokusu arayanlar hüsrana uğrarlar. Kokusu duş alırken çok az geliyor. Duştan sonra hiç kalmıyor. Saçımı kurutmadı. Sert de yapmadı. Ama saçınız boyalı ise kurutabilir. Saçınıza biraz saç krem sürebilirsiniz. Duş jeli de iki damla yeterli oldu. Hemen köpürdü. Kokusu çok güzel. Duştan sonra koku kalmıyor. Şampuan saçtan hemen arınıyor. İçerisinde herhangi bir petrokimya ya da zararlı bir içerik olmadığından market şampuanları gibi aşırı köpürmesini beklemeyin, aşırı köpürmediği için de kolayca durulanıyor. Ben şampuandan da duş jelinden de çok memnun kaldım. Üstelik her ürün için ağaç kampanyası da çok mantıklı ve en önemli o bence. Yaz tatillerinde ve seyahatlerde bize kullanım kolaylığı sağlamaları da cabası:))

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir