Yves Rocher Detoks Etkili 30 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi

Yves Rocher Detoks Etkili 30 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi– Sizlere bu yazımda mükemmel bir kremden bahsetmek istiyorum. Ben bu krem çıkmadan önce Yves Rocher’in gençlik iksiri serumunu  kullanıyordum. Etkisinden çok memnun kalmıştım. Bu kremin çıkması ve 30 GKF olması günlük makyajımdan önce yüzümü korumam ve aynı zamanda gün içerisinde cildimin onarımını sağlaması benim için mükemmel bir destekleyici oldu diyebilirim.

Yves Rocher Detoks Etkili 30 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kreminin içerisinde Alfoya özü var. Bu bitki önemli bir afrodizyak ve antioksidan.  Cilt hücrelerini yenileyerek cildin yaşlanmasını önlüyor. Cildin kolojen üretimini arttırarak dış etkilere karşı koruyor ve cildi ölü hücrelerden arındırıyor. Cilt lekelerini azaltıyor. İçerisinde barındırdığı mineraller sayesinde cildin canlı ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Yves Rocher Detoks Etkili 30 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi doğal içerikli bir krem olduğundan doğal ürünler tercih edenlerin nemlendirici arayışını kolaylıkla karşılayabilir. Jel yapıda hafif sıvımsı bir yapısı olduğundan yüzde kolaylıkla yayılıyor. Yüzünüzü anında nemlendiriyor. Kremi sürünce yüzde güzel canlı bir parlama yaratıyor. Kuru cilt tiplerinin ihtiyacı olan nemi karşılayabilecek bir kapasitede. Sabah ve akşam uygulandığında nem dengesini sağladığından gün içerisinde yüzünüze herhangi bir nem desteği uygulamanıza gerek kalmıyor. Yüzde hafif bir gerginlik hissi yaratması doğal içeriğinde yer alan sıkılaştırıcı içeriğin de etkin olduğunu gösteriyor. Yüzde hafif renk eşitsizliği varsa bunu düzelttiğini de söyleyebilirim. Bunun yanı sıra benim yüzümü bir hafta sonrasında daha sağlıklı ve olduğundan daha pürüzsüz gösterdiğini de eklemem gerekir. Makyaj bazı olarak da kullanmayı çok sevdim. Yüzüm hafif yağlı olduğundan Yves Rocher Detoks Etkili 30 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremini uygulayıp üzerime günlük makyajımı uyguladım ve gün içerisinde hiçbir sorun yaşamadan makyajımı kullandım.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir