Yves Rocher 24 H Anti Transpirant Roll-On Deodorant

Yves Rocher 24 H Anti Transpirant Roll-On Deodorant– Sizlere inanılmaz memnun kaldığım ve yaklaşık üç yıldan beri sürekli kullandığım başka bir ürüne ihtiyaç duymamı ve arada başka bir roll-on ya da deodorant arayışımı ortadan kaldıran benim için hayat kurtarıcı müthiş ötesi bir üründen bahsetmek isterim:))
Koltuk altı hijyeni çok önemli özellikle yazın çok ihtiyaç duyduğumuz ek ürünler bize büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu zamana kadar bir sürü ürün denedim fakat içlerinde bulunan zararlı bileşenler yüzünden bir süre sonra açıkçası almakta tereddüt ettiğim çok ürün de oldu ama yazın mecburen kullanmak zorunda kaldım. Her sene bir sürü vaad ile çıkan yeni ürünler ya da sıklıkla kullandığım o herkesin kullandığı deodorantlar  ve roll’n lar 24 saat terlemeyi azaltanlar falanlar filanlar. Hiçbiri ama hiçbiri benim işime yaramadı. Çok terleyen ve teri kokan bir insan değilim ama bazen gerçekten de rahatsız olduğum durumlar oluyor. Bu ya hormonlardan ya da belli zamanlarda vücut yağ dengesi gibi bazı sorunlarla oluşabilen bir durum.

Yves Rocher 24 H Anti Transpirant Roll-On Deodorant’ı bulduktan sonra tüm o arayışlarım uçup gitti:)) Öncelikle ürünün doğal içerikli olması çok iyi. İçerisinde diğer koltuk altı ürünleri gibi Alkol ve Paraben barındırmıyor. Benim kullandığım Laos Nilüferi. Kokusu çok güzel. İçerisinde Aloe Vera da var. Dermatolojik kontrol altında test edilmiş. Sabah uygulamam yeterli oluyor. Hiç bir şekilde ter kokusu olmuyor. Bunun dışında bir arkadaşımın önerisiyle açık renkli olan ve ayrıca içerisinde Aliminyum olmayan İspanya Narı olanı da kullandım ama bunun etkisini çok göremedim ve eski kullandığım Laos Nilüferine geri döndüm. Siz içerik konusunda çok hassas iseniz açık renkli olanlar Aliminyum paraben ve alkol içermiyor onları kullanabilirsiniz. Çeşit olarak Fransız Provence Lavantası, Laos Nilüferi, Hint pamuk çiçeği, Meksika limonu, Çin yeşil çayı ve İspanya narı var. Ürünler çoğu zaman indirime giriyor, sitesinden takip edebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz varsa bazen bedavaya bile gelebiliyor. Üründen memnun kalacağınızı düşünüyorum. Denemekte fayda var:)))

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir