Yüzümüz İçin En İyi Beş Güneş Kremi

Yüzümüz İçin  En İyi Beş Güneş Kremi-  Cildimizi ve yüzümüzü güneşten korumak ne kadar önemliyse güneşten korunmak için yüzümüze uyguladığımız kremlerin kaliteli olması ve yüzümüze zarar vermeden cildimizi koruması da bir o kadar önemli. Bu yazımda yüzüm için kullanmaktan memnun olduğum cildinizi korurken bir yandan da yapılandıran güneş kremlerinden ve benim daha çok tercih ettiğim ve tüm markaların da uygulamaya başladığı nemlendirici içerisindeki koruma faktörleri sayesinde güneş kremi kullanmaya gerek kalmadan, cildimize iyi gelirken bir yandan da koruyan nemlendiricilerden bahsedeceğim.
1-Dr. Murad Perfecting Day Cream SPF 30 – Anti-Aging Etkili Gündüz Nemlendiricisi: Artık birçok nemlendiricinin içerisinde güneş koruması var. Yüzümüzü nemlendirirken güneşin zararlı etkilerinden de korumuş oluyoruz. Bunlardan bir tanesi de Dr. Murad. Yüzümüzü destekleyici güzel bir ürün. İçerisindeki güçlü antioksidan ve temel yağlar sayesinde cilde bakım yaparak cilt hücrelerini yenileyen güzel bir onarıcı olması yanı sıra içerisinde 30 spf olduğundan cildi rahatlıkla güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

2-Origins a Perfect World spf 40 age-defense Moisturizer: Origins’in bu nemlendiricisinin içerisinde beyaz çay var. Beyaz çay yaşlanmaya karşı hücre yenilemesinde harika bir cilt değişimi ve aktifliği sağlıyor. İçerisindeki kayın ağacı cildi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden koruyor. İçeriğindeki güneş koruması sayesinde cildi uv ışınlarından korurken cildin yapılanmasına yardımcı oluyor.

Bilgi için TIKLAYIN

 

3-The Body Shop SKIN DEFENCE – CİLT KORUYUCU KREM SPF 50 PA:  İçerisindeki süt-su yapısı dengesiyle,su yosunu, kırmızı alg ve C vitamini desteğiyle birlikte cildi yapılandırırken aynı zamanda cildi güneşin zararlı etkilerinden ve cildin yaşlanmasına neden olan UV ışınlarından koruyan diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlı bir nemlendirici. Bu krem benim de favorim. Üstelik The Body Shop‘ta şu sıralar üç al iki öde kampanyası da varken çok daha uyguna alabileceğiniz bir ürün.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

4-Darphin Intral Shield SPF50 30 ml: Ten renginde olan hafif bir dokuya sahip bir ürün. Cilde hemen oturuyor ve içerisinde mineraller olduğundan cildi uv ışınlarından koruyarak cildin ihtiyacı olan nemi ve suyu sağlıyor. Dermatolojik açıdan cilde iyi geldiği kanıtlanmış bir ürün.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

5-CLINIQUE Workout Makeup Broad Spectrum SPF 40: Ten rengine uyumlu, sürdüğünüzde beyaz beyaz olmayacak harika ve yüksek performanslı bir ürün.  Makyajı uygulamadan önce baz olarak kullanabilirsiniz.

 


SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir