YILBAŞI HEDİYE ÖNERİLERİ

Malum Yılbaşı geliyor ve yılbaşını daha keyifli hale getiren hediye aktiviteleri yapılıyor. Ya arkadaşlar arasında kura çekerek ya da sevdiğiniz birine alarak bu özel aktiviteyi tamamlıyorsunuz tamamlamasına da ya kafanızda ne alcağınıza dair bir fikir yoksa, işte size yılbaşı hediye fikirleri;

1-Yılbaşı Kutusu;

Yılbaşına özel hazırlanmış hediyelik kutulardan sizler de alabilirsiniz. Hem ekonomik hem de içerisinde karşı tarafı mutlu edecek ufak süprizler barındıran bir kutu bizce harika olabilir:))

2- Fotoğraf Albümü;

Eğer hediyeyi alacağınız kişi sizin için değerliyse ve bütün bir yıl birlikte güzel bir zaman geçirdiyseniz, ona bütün bir yılı anlatan fotoğraflarınızı kolaj yaparak güzel bir fotoğraf albümü hediye edebilirsiniz.

Ürünü incelemek için önerdiğimiz sayfa

 

3- Kar Küresi;

Eğer hediye size bir kura ile çıkmışsa yılbaşına özel en sevimli hediyelerden birisi de bu minik kar küreleri.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

5-KOZMETİK PAKETİ;

Hediyeyi alacağınız kişi kozmetik ürünleri seviyorsa ona ufak bir kozmetik paketi yapabilirsiniz. kendinizi zahmete sokmayacak bu hediye paketi karşı tarafı çok mutlu edecektir.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

6- Ajanda, Kitap, Not Defteri;

Hediyelerden en çok tercih edileni de Yeni yıl ajandası belki de. Bunun yanında karşı tarafın sevebileceği bir kitap ve not defteri de alternatifler rasında değerlendirilebilir.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

7-  Ev Eşyası Ufak Hediyelikler;

Hediye alacağınız kişi ev dekorasyonlarından hoşlanıyorsa ve evini çok seviyorsa ona ufak ev hediyeleri alabilirsiniz;

 

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir