VICHY IDEALIA GECE BAKIM KREMİ

VICHY IDEALIA GECE BAKIM KREMİ- Havaların ısınmasıyla birlikte cildimizde özellikle yüzümüzde soyulmalar oluyor ve makyaj yapmayı sevenler olarak yüzümüzü iyice temizleyip makyaj kalıntısı bırakmamamıza ve cildimizi nemlendirmemize rağmen, yüzümüz uygulanan makyaj sonrasında ister istemez kuruyor ve cildimizde birçoklarımızın tahammül sınırlarını zorlayan pütürlenmeler ve pürüzler oluşturuyor. Çareyi yüzümüzü etkin bir şekilde nemlendirecek nemlendiricilerde ve serumlarda arıyoruz. Bu yazımda size de faydasını dokunacağını düşündüğüm eşsiz bir üründen bahsetmek istiyorum.

VICHY IDEALIA GECE BAKIM KREMİ ile yakın zamanda tanışmama rağmen etkilerini o kadar çabuk hisseder oldum ki bu yazımda anlatmasam ve bendeki etkilerini paylaşmasam olmazdı. Bu ürünün içeriğinde Meyankökü özü var. Bu bitki cildi beyazlatmada ve cildi canlı göstermede birebir. Cildi yatıştırıp sağlıklı bir hücre yapısı sağlarken, Cilt üzerindeki bozuklukları gideriyor ve cildi nemlendirme özelliğine sahip. İçeriğinde bulunan Seramid ise aminoasit ve yağ moleküllerinin bileşiminde oluşuyor. Cildin yaşlanmasını geciktiriyor ve hücre yenilenmesini sağlıyor. Bir nevi gençlik kaynağı diyebiliriz. Nem kaybını azaltıyor. Cildin sebum dengesini koruyor. Çevresel faktörlerden koruduğu gibi cilt çeperinde oluşan akne ve benzeri enfeksiyonları önlüyor ve Uv ışınlarına karşı cildi koruyor. Bu kremin içerisinde aynı zamanda Mineral Termal su bulunuyor. İçerisindeki mineraller sayesinde cildi toksinlerden arındırıyor, hücre metobolizmasını artırarak cildin nemlenmesini ve dış etkenlere karşı kalın bir duvar oluşturmasını sağlıyor. Bu sayede cilt yenilenerek ölü derilerden arınıyor ve daha canlı pürüzsüz bir yapıya ulaşıyor.

VICHY IDEALIA GECE BAKIM KREMİ’ni kısa süreden beri kullanmama rağmen etkileri inanılmazdı. Gece yüzümü kirlerden iyice arındırdıktan sonra kremi elimde ısıtarak tüm yüzüme uygulayıp yattım. Sabah kalktığımda yüzümdeki pütürlükler azalmıştı. Kuruyan cildim daha nemli ve daha canlı sağlıklı gözüküyordu. Gece biz uyurken cilt hücrelerimiz kendini yeniler. Eğer biz de bu yenilemeye destek olacak kremler kullanırsak cildimizi bu konuda desteklersek daha iyi bir sonuç alırız diye düşünüyorum. Bu ürünün içerisinde paraben olmaması da gayet iyi. Dermatolojik olarak test edilmiş VICHY IDEALIA GECE BAKIM KREMİ hassas ciltler için de uygun bir ürün.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir