Uygun Fiyatlı En İyi Pudralar

Makyajımızda bazen ihtiyaç duyduğumuz, bazen de sıklıkla kullanmamız gereken hayat kurtarıcı bir ürün olan pudralardan bahsetmek isterim. Bu yazımda da deneyimlerimden yola çıkarak size yol gösterici olabileceğini ve bütçenizi zorlamayacağını düşündüğüm Uygun Fiyatlı En İyi  Pudraları anlatacağım. Benim hali hazırda kullandığım 3 adet uygun fiyatlı pudram var. Ve kendilerinden oldukça da memnunum.
Bunlardan ilki, Rimel Londan Stay Matte pudrası, ince bir yapısı var. Ben 01 numarasını kullanıyorum. Bu pudranın ince bir yapısı olmasına rağmen işlevini gayet başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Ürünü uygularken kalın bir pudra fırçası seçilmesinde fayda var. Daha rahat sürülüyor, yüzde kalıp gibi durmuyor. Ben göz altlarıma ve T bölgeme uyguluyorum. Eğer kuru bir cilde sahipseniz tüm yüze uygulamayın. Pudra tüm yüzü tıkadığından, cildin hava almasını önlüyor, cilt altında yağ depolanıyor ve sivilce oluşmasına neden oluyor. Bu pudranın kapağı çok gevşek tek eksik yanı bu sanırım. Çantaya rahatlıkla koyamazsınız, kapak hemen açılıyor.

Kullandığım ikinci pudra, Flormar Loose Powder, içerisinde pudrayı uygulamak için bir pufu var. Fırçaya bile gerek duymadan ürünü uygulayabilirsiniz. Çok kullanışlı oluyor. Kutusu çok iyi çantaya at çık. Gün içerisinde cildimde yağlanma olduğunda yumuşacık pufuyla rahatlıkla uygulayabiliyorum. Kokusu da pudra pudra kokuyor çok güzel. İnce yapılı, yüzde kalıp gibi durmuyor.

Kullandığım ve memnun kaldığım üçüncü pudra, Rival de loop fixing powder , toz bir ürün. ince yapılı cilde uygulandığında cilt ile bütünleşiyor ve kalın bir yapısı olmadığı için aralara dolma yapmıyor. İçerisinde kendi pufu var. Onunla rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Kutusu çantada rahatlıkla taşınabilir. Gün içerisinde kullandığım bir pudra. Cildimdeki yağı çok iyi bir şekilde kontrol altına alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir