The Body Shop Himalayan Charcoal Mask

The Body Shop Himalayan Charcoal Mask– Yüz bakımı ihtiyacı bazen bizi doğal yöntemlerle maske yapmaya yöneltse de çoğu zaman bununla uğraşacak pek vaktimiz olmadığından elimiz çabuk ürünlere gidiyor. Sonra da kendimizi teselli eder gibi yapılmışı var zaten diyoruz belki de. Doğal maskeler cildimize iyi gelen ürünler fakat artık birçok firma bizim bu yöndeki ihtiyacımıza çözüm olarak doğal içerikli ürünler üretmede o kadar başarılılar ki altarnatifleri düşünmeye bile gerek kalmıyor.

 Himalayan Charcoal Mask bizim için çözüm üreten %100 vegan hayvan deneyi yapmayan bizi bitkilerle iyileştiren The Body Shop markasının en meşhur ve hakkını veren bir maskesi. Aslında kömür ve kil maskesi diye geçiyor fakat içerisindeki cildimizi destekleyici bitkiler de oldukça fazla. Kendilerine yardımcı elementler de diyebiliriz. Bambu kömürünün yanı sıra içerisinde yeşil çay ve organik çay ağacı yağı var. Yeşil çay çok önemli bir antioksidan. Yaşlanma karşıtı cilt hücrelerini yeniliyor. Ciltte var olan akne, sivilce gibi problemleri gideriyor.  Anavatanı Avusturalya olan çay ağacından alınan doğal yağ ciltteki yaralanmaları ve cilt problemlerini giderirken, cildin canlı ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Siyah noktaları temizleyen önemli bir antiseptik. Cildin Ph değerini koruyarak doğal bir nem sağlıyor ve dış etkenlere karşı cildi koruyor. The Body Shop Himalayan Charcoal Mask’ın içerisinde bulunan bu doğal bileşenler yüzümüzü toksinlerden ve kirden arındırarak sağlıklı bir cilde sahip olmamızı sağlıyor. Siyah noktaları azaltıyor ve cildin daha canlı görünmesini sağlarken içerisindeki antioksidandan sayesinde de cildin yaşlanmasını bir nebze olsa da azaltıyor. Bu ürünün içerisinde Paraben, Parafin, Silikon ve Mineral yağ yok.

Ben bu ürünü kullanmadan önce yüzümü iyice yıkıyorum. Bir fırça yardımıyla maskeyi yüzüme uygulayıp kurumasını bekliyorum. İlk sürdüğünüzde yüzünüzde hafif bir yanma oluyor ama bu etki sonradan geçiyor. Kuruduktan sonra yüzümü iyice maskeden arındırıyorum. Yüzüm bu maskeyi uyguladıktan sonra daha parlak ve canlı oluyor. Siyah noktam çok olmasa da olanları da silip süpürdü diyebilirim:)) Etkisi 3 saat falan sürüyor. Eğer pürüzsüz güzel bir makyaj istiyorsanız makyaj öncesi bu maskeyi yapın ve etkilerini görün. Mükemmel. Bu tip maskeleri düzenli olarak uyguladığınızda etkileri uzun süreli olabiliyor. Önemli olan bir rütin haline getirebilmek.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir