The Body Shop Face Mist

The Body Shop Face Mist– Parfüm seven biri olarak kokulara inanılmaz zaafım olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Benim için yeni çıkan her parfüm değerli her bir koku mutlaka denenmesi gereken nitelikte diyebilirim. Hal böyle olunca yeni çıkan parfüm, sprey ve daha bir çok seçeneği es geçmeden her birini tek tek deneyimliyorum.

Yaz geliyor havalar ısındı artık ve sıcak havalarda hafif kokulardan daha çok vücut spreyleri tercihim oluyor. Son zamanlarda Trend olan ve makyaj öncesi sonrası makyajı tazelemek bazen de yüzü ferahlatmak için bize yardımcı olan yüz spreyleri, markaların yaratıcılığıyla günden güne daha farklı ve daha sevimli bir hal almaya başladı. Tabi bu ürünleri gören bizler gerek kokularından gerekse şişe tasarımlarından etkilenip hemen alıyoruz. The Body Shop Face Mist ise bizlere çok tatlı bir yüz spreyi seçeneği sunuyor. Ben daha önceden enerji veren vitamin C olanını kullanmıştım çok da memnun kalmıştım. Yüzüme fazlaca uyguladığımdan hemen bitti:))

     The Body Shop markası hazır yazda geliyorken, bu spreyleri daha sevimli bir forma sokarak yüzümüzde tatlı bir koku şöleni yaratmayı hedeflerken bunun yanında bize sunduğu seçeneklerle yüz tipimize ayak uydurmayı başararak destekleyici bir yüz spreyi çeşidi yaratmış. Öncelikle markanın hayvan deneyi yapmaması benim için öncelikli sıradayken %100 Vegan olması da ayrı bir güzel. Cilt dengesini sağlayan bu sprey seçeneklerine gelecek olursak; Rose Drew Işıltı verici spreyi, içerisinde gül, ahududu ve kiraz var. Aynı zamanda tüm spreylerin içerisinde Aloe Vera bitkisi var. Strawberry Pürüzsüzleştirici Yüz Spreyi, içerisinde çilek ve guava meyvesi var. Mint Yatıştırıcı Yüz Spreyi, nane, deniz yosunu ve kaolin kili var.  Coco Yatıştırıcı Spreyi, İçerisinde Hindistan cevizi suyu, Bisabolol ve Aloe Vera var. Kuru ciltlerin tercih edebileceği anında nem veren bir sprey. Son olarak da Mandarin Enerji verici Sprey, içerisinde camu camu meyve ektresi, mandalina suyu, maca root ektresi ve kafein var. Yüzün canlanmasını sağlıyor.  Ben yüz spreylerini çok sevdiğimden ve yazın sıklıkla kullandığımdan Mint, Mandarin ve Strawberry olanlarını aldım. Üçü de inanılmaz güzel kokuyor yüzümü ferahlatıyor. Ama ben en çok Mandarin olanı sevdim. Yüzümü daha canlı gösteriyor. Bu arada ThebodyShop sitesinden mail ile abonelik gerçekleştirirseniz size ürünlerde indirim yapıyorlar. İlk ürün %20 oluyor ve ikinci ürün %25 üçüncü üründe ise %30 indirim alabiliyorsunuz.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir