SHISEIDO SPORTS BB CREAM SPF50 + WETFORCE

SHISEIDO SPORTS BB CREAM SPF50 + WETFORCE– Günümüzde BB kremler makyajın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Doğal bir görüntü tercih edenlerin sıklıkla kullandıkları BB kremler doğal içerikleriyle yüze iyi gelen bileşenleriyle ve güneşten cildi en yüksek seviyede korumak için üretilen yapılarıyla hayat kurtarıcı olup cildi yormadan sağlıklı bir görüntüye sahip olmamızı sağlıyorlar.
SHISEIDO SPORTS BB CREAM SPF50 + WETFORCE özellikle spor yapanların kullanabileceği ve yaz aylarında terleme yapan cilde uygun yapıda tasarlanmış. İçeriğinde barındırdığı formülüyle cilt ıslansa bile doğal görünümünü korumaya devam ediyor. Sağlıklı bir ten görünümünün oluşmasını sağlayan SHISEIDO SPORTS BB CREAM SPF50 + WETFORCE ince bir yapıda olduğundan yüze rahatlıkla uygulanabildiği gibi uzun bir süre de ciltte kalmasıyla bize büyük bir kolaylık sağlıyor. 50 SPF güneş koruması olduğundan cildi güneşin etkilerinden koruyor.

SHISEIDO SPORTS BB CREAM SPF50 + WETFORCE’u kullandıktan sonra yorumlayacak olursam, cildimin ürünü hemen emmesi benim için çok iyiydi. Yapış yapış olmaması da. Bana rengi ilk sürdüğümde biraz koyu gelse de kullanmaya devam ettikçe cildime tam anlamıyla rengi oturdu ve gayet güzel durdu. Yaz aylarında rahatlıkla kullanabildim. Yazın makyaj yapmasam da cildimin hafif bir dokunuşa ihtiyacı olduğundan elim sürekli bu ürüne gitti diyebilirim. Cildim yağlı olduğundan ürün biraz fazla nemlendirir ve cildi mi daha da yağlandırır diye düşünmüştüm ama öyle olmadı aksine su bazlı olduğundan hafif bir nemlilik vererek cildimi yormadan gün boyu rahatça kullanmamı sağladı. Fiyatı biraz yüksek olsa da kullanım kolaylığından devamlı alacağım bir ürün oldu kendisi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir