Simple Cilt Bakım Ürünleri İnceleme

Simple Cilt Bakım Ürünleri İnceleme- Cilt ürünlerinde doğal ve saflığı aynı zamanda temiz içeriği tercih edenler için üretilen ve felsefesini tam da bu noktada derinleştiren güzel bir markadan bahsetmek istiyoruz. İngiltere markası olan Simple ”İyi Kalpli Cilt Bakımı” sloganıyla cildimize gereken doğal bakımın yapılması gerektiğini vurguluyor. Bu markanın ürünlerine gelin şöyle bir bakalım.
Simple Türkiye piyasasına güzel bir ürün yelpazesiyle girdi ve temiz içerikleriyle kalbimizi fet etti diyebiliriz. Marka felsefesi yaptığımız her şeyin kalbinde nezaket var oldu, bu doğrultuda cildi yormadan ve her cildin hassas olduğunu düşünerek üretilen ürünler tüm cilt tiplerinin kullanabileceği nitelikte. Ürünlerin içerisinde parfüm, renklendirici, alkol ve sert kimyasallar bulunmuyor. Ürünler cildin doğal sebum dengesini sağlayan hafif bir doku ile üretilmiş. Ürünlerin içerisinde etil alkol yok. Bunun yanı sıra tüm cilt bakım ürünleri Hipoalerjenik, Dermatolojik olarak test edilmiş, Oftalmolojik olarak test edilmiş, Cilt pH’ıyla dengeli. Aynı zamanda Komedojenik değil.
Simple Makyaj Temizleme Suyu: Son derece hafif olan bu ürün cildi yormadan makyajı temizliyor ve sadece iki pamukla ağır olan bir makyajı bile rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz.

Simple Makyaj Temizleme Yağı: Ciltte derinlemesine temizleme arayanlar için son derece güzel bir ürün. İçerisinde saf üzüm çekirdeği yağı bulunuyor. Hafif dokusuyla cildi yormadan derinlemesine temizliyor. Bunun için iki damla yağı parmak uçlarınızla cilde masaj yaparak uygulamanız yeterli oluyor. İkinci süreçte ise cildi iyice yıkamanız gerekli. Yoğun göz makyajını ve rujları rahatlıkla çıkarabiliyorsunuz. Etkileri gerçekten de çok iyi diyebiliriz.Simple Makyaj Temizleme Mendili: Makyaj temizlemeye fırsat olmayan durumlarda hayat kurtarıcımız sanıyoruz ki bu mendiller. Markanın mendilleri de uygulandığında yüzde kızarıklık bile yapmadan ve yüzü tahriş etmeden makyajınızı çıkarıyor. Bu mendiller de bizim favorimiz oldu diyebiliriz.

Simple Water Boost Hydrating Booster Nem Hapsedici Krem: İçerisinde doğal cilt dengesini ve nemini sağlayan bitki özleri ve mineraller bulunan nemlendiricinin diğer nemlendirici kremler gibi hiç de ağır olmadığını ve kalıp gibi bembeyaz olmadığını göreceksiniz. Günlük bakımların vazgeçilmezleri arasında olacağından eminiz.

Simple Water Boost Nemlendirici Jel Krem: Cildin nemini hapseden ve cildin ihtiyacı olduğu nemi sağlayan bu ürün, tıpkı bir serum gibi cildi iyileştirirken aynı zamanda gün boyunca cildin nemli kalmasını sağlıyor.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir