Sephora Eye Mask

Sephora Eye Mask- Göz altı yüzün en sorunlu bölgesi olabiliyor bazen. Yorgunluk, hastalık, stres, fazla uyumadan kaynaklı şişme ya da kronik görüntü sorunları. Bu durumda ya kapatıcılar ya da doğal yöntemler yardımcımız oluyor. Sephora göz altı sorunu yaşayanlar için büyük kolaylık sağlayarak Sephora Eye Mask’lar yardımıyla göz altı sorunlarına bir nebze olsa yardım ediyor. Bu yazımda da kullanıp deneyimlediğim bir ürün olan Sephora Eye Mask’lardan bahsetmek istiyorum.
 

Sephora Eye Mask göz altı ihtiyacına göre destekleyici çeşitleri bulunuyor. Maskeler son zamanlara da sıklıkla kullanılan kağıt maskelerden, kağıt maske olması çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Nemlendirme oranı çok yüksek. Kullan at modelinde olduğundan dışarıda bile sorun yaşamadan kullanabiliyorsunuz. Çeşit olarak yüz ihtiyacına göre, nar,üzüm,yeşil çay, avokado, gül gibi seçenekler sunuluyor. Her biri içerisinde barındırdığı vitamin ve yoğun nemlendiriciler sayesinde göz altını onarıyor ve gününüzü kurtarıyor.

Ben avokado, nar özlü ve yeşil çaylı olanını kullandım. Maske kağıt olduğu için çok rahat dışarıda bile uygulanabiliyor. Yoğun bir nemlendirici var içerisinde hafif jel kıvamında olduğundan arta kalanı yüzüme bile uyguladım. Yaklaşık 20 dakika göz altlarında beklettikten sonra kalanları elimde hafif yukarı doğru çekerek yaydım. Daha canlı bir cilt yapısı sağladığı kesin. Yorgun göz altı görünümü tamamen gitti yerine daha canlı ve sağlıklı bir görüntü geldi. Fiyat olarak da uygun bir maske sanırım 16 tl falandı. Sürekli aldığım bir maske oldu diyebilirim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir