SEPHORA COLLECTION #Lipstories Lipstick

Mükemmel bir ruj serisiyle karşınızdayız. Sephora Collection #Lipstories Lipstick koleksiyonu, İnstegram storylerinden ilham almış kapak tasarımıyla göz doldururken, her zevke uygun renk seçenekleriyle de bize geniş bir renk skalası sunuyor. Renkleri ve kapak tasarımları insanı kendinden geçiriyor da diyebilir. Hatta bir blogerin tabiriyle” there is so cute” da denebilir:))) Koleksiyon 3 çeşide ayrılıyor. Kremsi, mat ve metalik. Bu üç seçenekte renk dağılımını inceleyecek olursak;
 

Mat bitişli olanlar,Color 7 Love Love ten rengi, hafif soluk bir renk yaratıyor. Color 01 Brunch Date, ten rengi hafif şeftali tonları barındırıyor. Color 03 Oui! krem bitişli şeftali tonlarında, Color 06 Tan Lines, krem bitişli, hafif koyu ten rengi, Color 09 Labyrinth City, mat bitişli kiremit rengi. Color 10 Yum Yum, krem bitişli koyu kremit tonlarında, Color 11 Fire Side, krem bitişli  kahverengi. Color 13 Coconut Grove metalik bitişli parıl parıl bir lila. Color 22 A Little Magic, mat kırmızı. Adı gibi büyülü, harika bir duruşu var. Color 25 First Class, mat turuncu.

     Color 31 Golden Gate, hafif mürdüm ve kiremit renklerini içinde barındırıyor. Mat bitişli, kış aylarında favoriler arasında yer alabilir. COLOR: 32 Berry-Licious , koyu bir mor, mürdüm de denebilir. Krem bitişli. Color: 45 City Beat, Eğer mat bitişli mavi renk sevenlerdenseniz bu tam da size göre. Color 50 Trippin, uçarı kaçarı hafif de umursamayan günler için adına yakışır, şahsına münhasır bir renk, mor gibi gözükse de dudakta hafif moru içinde barındıran neredeyse beton rengi görünümünde bir renk:))) mat bitişli. Color 21 Pineapple Express, krem bitişli, pembe gönlüm sende rengi.
COLOR: 49 Ouch! , kaptan tanımlayamadığımız bir cisim yaklaşıyor dedirten bir renk:))) Metal ikbitişli tukuaz coşkusu yeşili. Yaz aylarında bronz tenle güzel gidebileceğini düşünüyoruz. COLOR: 41 Take A Spin metal ikbitişli karamel rengi. Bu da çok sıcak bir renk, akıyor:)) COLOR: 42 No Cell Service, metallk bitişli açık kahverengi, altın rengini içinde barındırıyor. COLOR: 27 Hong Kong By Night, metalik bitişli bir renk, bize bu renk, kalbimden kopan güllerin ışıltılı akşamları gibi şiirsel bir tanımı hatırlattı:))) ama tabi Hong Kong akşamlarını da tercih edebiliriz:)) Favorileri sıralayacak olursak, COLOR: 31 Golden Gate, COLOR: 01 Brunch Date, COLOR: 22 A Little Magic, COLOR: 13 Coconut Grove, COLOR: 39 Desert Trip, COLOR: 03 Oui!, Color 10 Yum Yum.

Ürünler için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir