Origins ULTRA-HYDRATING ENERGY-BOOSTING NEMLENDIRICI KREM

Origins ULTRA-HYDRATING ENERGY-BOOSTING NEMLENDIRICI KREM- Yaz aylarına girmemizle hatta ilkbahardan beri ısınan havalarla birlikte cildimizin nem kaybetmesi ve yüzümüzün belirli bölgelerinin pul pul olması kaçınılmaz oluyor. Yoğun nemlendiriciler bu soruna çare olsa da yüzümüzün canlılığını kazandırmak için daha komplike ürünler aramaya başlıyoruz.
Origins ULTRA-HYDRATING ENERGY-BOOSTING NEMLENDIRICI KREM kuruyan cilde nem vermenin yanı sıra cildin canlılığını kazanması ve olduğundan da parlak görünmesi için güzel bir formülle karşımıza çıkıyor. Doğal içerikli yapısıyla cildin onarımını sağlayarak nem kaybını en aza indiriyor. İçerisinde Kore ginsengi var. Bunun yanında içerisinde cilt lekelerini gideren ve cilt rengini eşitleyen arpa bulunuyor. Cilt hücrelerini yenileyen ve kırışıkları önleyen buğday yağı ve cilde yoğun bir nem kazandıran zeytin bulunuyor. Kafeinle formülize edilmiş olan nemlendirici bu sayede cilde aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

Origins ULTRA-HYDRATING ENERGY-BOOSTING NEMLENDIRICI KREM karma bir cilt tipine sahipseniz nem dengesi yeterli olan bir nemlendirici, fakat cildiniz çok kuruysa yeterli olmayabilir. Bunun yanında serum da kullanılabilir. Kokusu çok güzel ve sürerken mis kokusu sizi canlandırmaya yetiyor:)) ince yapılı olduğundan kolayca sürebiliyorsunuz. Cildiniz hemen emiyor. Makyaj öncesi nemlendirici olarak kullanmak isterseniz yeterli olmayabilir. Ürünü uyguladığımda cildimin hafiften de olsa aydınlandığını hissedebiliyorum. Yüzümde küçük bir sivilce çıkarmasını saymazsak, sanırım o da belirli bir bölgenin aşırı yağlanmasından kaynaklı oldu, güzel ve kullanışlı bir ürün. Temiz bir içeriğinin olması da cabası:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir