NYX PRISMATIC EYE SHADOW

NYX PRISMATIC EYE SHADOW- Far paletinden çok tekli şöyle simli simli tekli far arayışında olanlar sizleri bu yazıma alayımm:))) Uygun fiyatlı ve kaliteli makyaj ürünleri çıkaran ve yenilikçi bir marka olan NYX’i zaten oldum olası sevmişimdir. Bir de şu küçümencik tatlış mı tatlış farlarına öldüm bittim. Ne zamandır istediğim ve bulamadığım renklerine bayıldım. 

NYX  PRISMATIC EYE SHADOW’un renk seçenekleri oldukça geniş ve tonları tam da istediğim gibi parıltılı metalik tam da yaza göre. Şuan Watsonlarda bulabilirsiniz. İndirimli değil ama, indirimden uygun fiyatlarla alınabilinir. Renkler metalik ve canlı tonlar. Renklerin sıralaması şöyle, herkesin tercih edebileceği bir ton olan Wodoo rengi var. Şeftali ve metalik Bronz karışımı güzel bir renk. Venom rengi fıstık yeşili tam da bana göreydi. Ben bu rengini hemen kaptım. Açık tenli ve yeşil gözlülere acayip yakışacak bir renk.

Mavinin tonlarını kullanmayı tercih ediyorsanız size, Savage, Dark Swan,renklerini öneririm. Dollface, fuşya renginin en güzellerinden:)) Bewichhed rengi açık yeşil sevenler için harika bir ton. Rose Dust, Glass Slipper,Whimsical günlük makyaj için ideal tonlarda. Sunset Duze bronzlaşınca harika durabilecek bir renk tonu, hatta Bronzer niyetine bile kullanılabilir:)) Ama benim en çok beğendiğim ve aradığım göz kapaklarımı bayram ettiren ton Gilded:))

Ben bu rengine bayıldım. Yaz için aradığım renk de buydu zaten. Uygulama deneyimlerime gelecek olursam, Metalik olması benim için aradığım bir özelliğiydi zaten. Göz kapaklarına harika oturan bir renk. Renkli gözlerde muhteşem duruyor. Uygularken sorun yaşamadım. Diğer simli farlar gibi tozutma, dökülme yapmıyor. Sabitleme spreyiyle far fırçanızı ıslatıp uyguladığınızda tadından yenmiyor:)) Çok daha parlak duruyor ve renk göz kapaklarına iyi sabitleniyor. Ben bu farı çantamdan ayırmıyorum desem yeridir. Yüzüme  hafif bir BB krem uyguluyorum, bu farı kullanıyorum ve bir de maskara, tam da yaza göre zahmetsiz ama güzel bir makyaj yapmış oluyorum.

 

RENKLERE BAKMAK İSTERSENİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir