NYX Bright İdea Illuminating Stick

NYX Bright İdea Illuminating Stick indirimden aldığım ve yaz aylarında kullanmayı hedeflediğim güzel bir ürün. Eğer cildinizi çok yormayan ve hafif ışıltılı tam da yaza göre cıvıl cıvıl bir allık olsun bir de preslenmiş olmasın stick olsun iyi dağılsın, cildimde hafif bir parlaklık sağlasın ıslak bir görüntü oluşsun diyorsanız, bu yazımı okumanızı tavsiye ederim.
NYX Bright İdea Illuminating Stick allıkların renk seçenekleri bir hayli fazla. Ürünün yapısı ve dokusu o kadar güzel ki ciltte neredeyse yağ gibi kayıyor. Eğer sadece allık olarak kullanmayı düşünürseniz, Coralicaous, Brick red Blaze,Mauı Suntan, Sady Glow, Topaz tan renkleri tam da size göre. Kırmızı ama çok da koyu olmayan allıklar, renk olarak biraz koyu gibi gözükse de elinizle dağıttığınızda ya da geniş bir fırça yardımıyla uyguladığınızda yüzünüzde eriyip gidiyor ve güneşten yanmış gibi güzel bir kızarıklık veriyor. Pembe alt tonları ve daha şirin bir makyaj tamamlayıcısı rengi düşünüyorsanız da size önereceğim renkler, Pinkie Dust, Pear Pink Lace ve Chardonnay Shimmer renkleri olacaktır. Tabi bu renkleri sadece allık olarak değil aydınlatıcı olarak da kullanabilirsiniz. Biraz daha soğuk ve metalik renkler tercihiniz ise size önereceğim tek renk, güzel bir ışıltı veren ve ciltte sofistike bir duruşu olan Lavender Lust rengi olacaktır. Allıkta doğal tonları ve cildi ısıtmayı tercih edenler için de en uygun tonlar, Sun Kissed Crush ve Bermuda Bornze renkleri olacaktır.

 

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Özellikle Sun Kissed Crush rengi benim de favorim. Cildime hafif bir makyaj uyguladıktan sonra elmacık kemiklerime ve burnuma hafifçe uyguladığım Stick allık ile cildimde güneşten yanmış efekti yaratabiliyorum. Şu sıralar da en çok kullandığım Pink Dust rengi. Bu renkle cildimi daha canlı gösterdiğim gibi aydınlatıcıya ihtiyacım kalmadan yüzümün istediğim bölgesini aydınlatabiliyorum. Eğer hafif bir aydınlık yaratsın ve renk versin diyorsanız, geniş açılı ve çok yumuşak olmayan bir fırça ile ürünü cildinize iyice yedirin, bu sayede hem doğal bir görüntü yakalıyorsunuz hem de cildinize güzel bir aydınlık kazandırıyorsunuz. Fiyat performans olarak çok çok beğendiğim bir ürün oldu. Sizlerin de denemenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir