NIVEA CANLANDIRICI YÜZ YIKAMA KÖPÜĞÜ

NIVEA CANLANDIRICI YÜZ YIKAMA KÖPÜĞÜ– Bazı sabahlar üşengeçliğimden elimin sürekli gittiği kullanımından çok memnun kaldığım uygun fiyatlı ve yüksek performanslı harika bir üründür kendileri. NIVEA CANLANDIRICI YÜZ YIKAMA KÖPÜĞÜ‘nü birçok yer satıyor bazen indirimli oluyor ve çok düşüp fiyatlara alabiliyorsunuz. Ben Migros‘un kadınlar günü indirimden almıştım.
NIVEA CANLANDIRICI YÜZ YIKAMA KÖPÜĞÜ yüz tipine göre iki farklı seçenekle karşımıza çıkıyor. Bunlar NORMAL VE KARMA CİLTLER için CANLANDIRICI YÜZ YIKAMA KÖPÜĞÜ ve KURU/HASSAS CİLTLER için YATIŞTIRICI YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ. Kuru ve hassas ciltler için olanında doğal badem yağı ve Hydra IQ var. Normal ve Karma Ciltler için olanında ise E vitamini ve Hydra IQ var. Badem yağı cilde nemlendirme sağlarken kuru ve tahriş olmuş ciltleri yumuşatıp yatıştırıyor. E vitamini önemli bir antioksidan. Kolojen üretimini arttırarak yaşlanmayı geciktiriyor ve bağ dokusunu güçlendiriyor Cildi sıkılaştırıyor. Cilt lekelerinin oluşumunu önlüyor ve cildin renginin açılmasını sağlıyor. Hydra IQ ise hücrelere nem akışını sağlayacak su kanallarının oluşumunu aktive ederek cildin nem dengesini sağlıyor. NIVEA üstün teknoloji ile üretilmiş ve Nobel ödülü almış bu bileşeni cildin nem dengesini sağlaması için baz alarak yapısına dahil etmiş.

                                                                                DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKE TIKLAYIN

Ben normal ve karma ciltler için olanını aldım. Öncelikle ürünün 150 ml olması beni uzun bir süre götürür. Çok sıklıkla kullanmasam da bazı sabahları yüzümü bununla yıkıyorum ve yüzümü derinlemesine temizlediğini hissediyorum. Ürünün köpük olarak çıkması da çok iyi yüzümü yormadan temizlediği gibi suyla kolaylıkla durulayıp çıkarabiliyorsunuz. Pompalı olması da çok kullanışlı elinizi hiçbir yere bulaştırmadan gayet pratik bir şekilde uygulayabiliyorsunuz. Kokusu bilindik Nivea kokusu:)) İki pompa yeterli oluyor. Yüzümde sivilce falan da yapmadı. Kurutmadı da. Hafif bir nemlilik hissi verse de ben üzerine güzel bir nemlendirici sürüyorum ve yaklaşık 4 saat kadar yüzüm yağlanmadan durabiliyor. Hafif bir makyaj yaptığımda üç pompa üründen kullanarak rahatlıkla makyajımı çıkarabiliyorum. Tabi ürünün böyle bir vaadi yok ama makyaj çıkarmada kullanabilirsiniz. Hem pratikliği hem de kullanım açısından memnun kaldığımdan sürekli alacağım bir ürün diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir