NATURALS BY WATSONS Coffee Saç ve Saç Derisi Toniği

NATURALS BY WATSONS Coffee Saç ve Saç Derisi Toniği- Deneyen var mı bilmiyorum ama Watsons da naturel ürünleri kendi bünyesinde satışa sunuyor ve diğer markalarla kıyaslayacak olursak, fiyatları daha uygun. Kinoa ve kahve özlerinden yararlanılan bu seri de fazlasıyla ilgi göreceğe benziyor. Bu ürünler daha önce de vardı sanırım ama marka yeni yeni tanıtımını yapmaya başlamış. Ben özellikle şu saç toniğini bir kullanayım dedim. Malum saç dipleri ve kendisi şampuan, sprey ve birçok dış etkenlere maruz kaldığından temizlemek ve arındırmak gerekir. Ürünü bir hafta aralıksız kullandım. İnternette gezindiğimde bu ürünleri anlatan pek olmamış ben de hazır kullanmışken, katkım olsun ve deneyimlerimi anlatayım dedim:)))
NATURALS BY WATSONS saç toniğinin içerisinde kahve bulunuyor. Saçı canlandıran bu metaryel sayesinde saç besleniyor ve dış etkilere karşı dayanıklı oluyor. Saç rengini koruyor ve içerisindeki antioksidan sayesinde saçın ihtiyacı olan gücü sağlamış oluyor. İşin teknik kısmına gelecek olursak, ürünün 120 ml olması gayet iyi ve uzun süre gideceğe benziyor. Pompalı başlığından kolayca ürünü alıp saça uygulayabiliyorsunuz. Duşta son şampuanlamadan sonra saçlarınızı iyice durulayıp uyguluyorsunuz. Ben toniği uygulayıp duştayken saçlarımda bekletip tekrar duruluyorum ve saçımı iyice arındırıyorum. Durulanmayan ürün de olsa ben mutlaka saçlarımdan arındırıyorum.

 

Tonik Saç diplerimi yormadan güzel bir ferahlama hissi verdi. Sanki saç derimde kalıntı varmış da saç derim bundan iyice temizlenmiş gibi. Saç derisini orta seviyede temizlediğini söyleyebilirim. Bu ürünü haftada 2 defa uyguladım ve saçımı yıkamama rağmen yine diğer saç derisi ürünlerindeki gibi bir sorunla karşılaştım. Saç diplerine iyi geldi ama saç uçlarına gelen sıvı saçlarımda yapış yapış bir his bıraktı. Benim saçlarım yağlı olduğundan belki bilemiyorum. Kuru ve işlem görmüş saçlar için iyi olabilir fakat yağlı saçlar için bu tarz ürünler yararlı gibi gözükürken sakıncalı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir