NARS VELVET MATTE LIP PENCIL

NARS VELVET MATTE LIP PENCIL- Mat ruj sevip de hem likit de hem de cream ya da satin bitişli olsa bile uygulamada zorluk çekenler sizleri buraya alayım:))

Mat ruj sevmeyen yoktur. Günlük makyajımızda hem makyajı tamamlayan hem de tüm gün kullanmamıza olanak sağlayan mat rujlar günlük makyajımızın bir parçası oldu. Ama bazen uygulamaları kolay olmuyor.  Bu noktada rahatça uygulayabileceğiniz ve kalıcı olan kalem rujlardan bahsetmek itiyorum.
NARS VELVET MATTE LIP PENCIL’lar benim uzun zamandan beri kullandığım ve memnun kaldığım dudak kalemleri. Bundan önce eğer rujumun kalıcı olmasını istiyorsam, dudağıma hafif bir nemlendirici uygulayıp üzerine ince dudak kalemlerinden geçtikten sonra ruj uyguluyordum. Bu yeterli oluyordu. Fakat bu jumbo lip pencil’lar çıktığından beri sadece nemlendiricinin üzerine NARS VELVET MATTE LIP PENCIL uygulamam yeterli oluyor. Ve gün boyu rahatlıkla kullanabiliyorum. Türkiye’de renk seçenekleri biraz kısıtlı olsa da günlük kullanım için güzel seçenekler var. Ben Dolce Vita rengini kullanıyorum. inanılmaz güzel bir renk ve gül kurusu hafif bir pembelik olması günlük makyajımda kullandığımda sportif bir hava katıyor. Jumbo pencil olduğundan hacmi geniş olan kalemi tüm dudağıma kolayca uygulayabiliyorum. Yumuşak bir yapısı var. Bu kalemi sürdükten sonra mat ve güzel bir gül kurusu rengi ortaya çıkıyor. Kalemi uygulayıp üzerine aynı tonlarda bir ruj kullanırsanız kalıcılığı çok daha fazla oluyor. Şiddetle tavsiye edeceğim bir dudak kalemi kendisi:)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir