Merve Boluğur Likit Ruj İnceleme Yeni

Merve Boluğur Likit Ruj İnceleme Yeni-#GÜCÜNÜYAŞA sloganıyla satışa sunulan her biri birbirinden güzel ve özel Merve Boluğur Likit Ruj koleksiyonundan bahsetmek isterim. Merve Boluğur 15 yaşından beri kırmızı ruj sürdüğünü ve kırmızı rujun imza ruju olduğunu söylemesi son derece yerinde. İnanılmaz bir ahenk içinde kimimizin kullanmaya sakındığı o güzel kırmızı rengi kendisine öyle bir yakıştırmış ve o kadar güzel taşımış ki. Hani kırmızı renk ruj hangi ünlüye çok yakışıyor deseler aklımıza ilk olarak Merve Boluğur gelmiyor desek, kendisine ayıp etmiş oluruz. Bu yazımda da deneyimlediğim Merve Boluğur’un yeni çıkardığı Likit Rujları İnceledim.
Öncesinde bir marka ile anlaşıp imza ruju olan kırmızı ruju piyasaya sürülse de, şu sıralar kendi markasını yaratmak için bir adım atarak içerisinde kırmızı rengin(olmazsa olmaz) de bulunduğu likit mat ruj serisini çıkarmış bulunmakta. Halinden sual olunmaz, desteklediğim ve son derece takdir ettiğim bir durum diyebilirim. Serinin içerisindeki renkler, Signature Red, Pink Diamonds, Frappiccino Brown, Burning Man Pale Lilac, Coachella Peach, Costes Burgundy.

Ben de internet sitesinde kendisinin imza rengi olan Signature Red ve zaten Coachella festivalini de gidemiyoruz yolumuz California ya düşmedi bari adı geçen rujundan faidelenelim diyerekten Coachella Peach rengini almış bulundum. Öncelikle internetten herhangi bir sıkıntı yaşamadan alışverişimi yaptım. Kargoda da sıkıntı yaşamadım. Rujlar elime hemen ulaştı. İkisi de küçük siyah bir kutunun içerisinde geldi. Son derece şık ve kargoda ezilmemişti. Signature Red kutusunda bir likit mat ruj bir mat kalem bir de pigmet var. Dudağıma hafif bir lipbalm sürdükten sonra kalemi rahatlıkla uygulayabildim. Kalem sert değil ama çok yumuşak de değil iç güveysinden hallice:)) Orta halli olması daha iyiydi, dudakta eriyip gitmiyor ya da katı katı sürülmüyor. Rengini gayet iyi veriyor, kalemi tek başına bile kullanabilirsiniz.  Likit mat ruju kırmızı olmasına rağmen taşırma yapmadan gayet rahat uygulayabiliyorsunuz. Yumuşak bir yapısı olduğu için dudakta sürümü kolay oluyor. Rengi de olay olay muhteşem:))) çok beğendim. Kadifemsi mavi alt tonlu bir renk olduğundan dudakta çok iyi duruyor. Yapısı orta derecede dudakta fazla hissedilmiyor. Yapış yapış olmuyor. Yaklaşık bir beş dakika sonra kurudu ve dudak formunu koruduğu için rahatsız etmedi. Pigment sürünce kırımızı renk açıldı, kadifemsi görüntü gitti, renk yumuşadı. Bu da hoş ama pigment sürmeden daha güzel bir görüntü oldu diyebilirim.

 

Coachella Peach rengine gelecek olursak, yine içinde bir kalem ve likit mat ruju var. Sadece kırmızı renginde pigment var bu arada. Bu rengin de kalem sürümü çok iyi. Likit mat rujun da yapısı ve sürümü çok iyi ama rengi ben de biraz donuk durdu gibi. Rengi koyu olmasına rağmen neden öyle oldu anlayamadım. Ama günlük makyaj için gayet güzel bir renk. Kalıcılıkları da çok iyi diyebilirim. Yaklaşık üç saat sonra hafif hafif çıkmaya başladı.

İlginizi çektiyse siteyi Ziyaret Edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir