Maybelline Total Temptation Maskara

Maybelline deyince aklıma birbirinden güzel maskaraları geliyor. Big Shot en güzel maskarası mesela. Büyük ümitlerle Maybelline Total Temptation Maskara‘yı reklamlarda görünce ve markanın diğer maskaralarını deneyimlediğim için hiç tereddüt etmeden aldım.  Maybelline Total Temptation Maskaradan mennun kaldım mı? kalmadım mı ?izlenimlerim neler? Sizlere de yol gösterici olması açısından  sırasıyla anlatmak isterim.
Maybelline Total Temptation Maskara ürün içeriğinde hindistan cevizi yağı barındırıyor. Bu sayede kirpikleri beslediği gibi ıslak nemli bir yapı sağlıyor. Kokusu sürerken buram buram burnunuza geliyor.

Yapısının ıslak olması yüzünden maskarayı aldığım gün açıp bir hafta kadar kullanmayıp bekledim ki biraz kurusun. Islak maskaralardan hiç haz etmiyorum. Neyse bir hafta sonra maskarayı uyguladığımda herhalde hindistan yağının sağladığı yağlı doku yüzünden yine ıslak ıslaktı. Maskaranın fırçası gayet güzel Big Shot gibi. Fırça sayesinde tüm kirpiklere ulaşıyor ve kirpiklere rahatça uygulanıyor. Rengi koyu, kirpikleri güzel boyuyor. Buraya kadar güzel ama ıslak yapısından kirpiklerimi görünür derecede yapıştırdı. Ah Adriana, keşke sende durduğu gibi dursaydı bu maskara. Öğle durmasını geçtim yanından bile geçmedi. İkinci defa uygulayayım dedim daha da yapıştırdı. Yani bende hiç iyi durmadı. Hemen kurumadığı için fırçayı uygularken dikkat etmezseniz üst kapaklara bulaşabilir. Biraz kirpikleri kırpıştırmadan şok faziyetinde beklemenizde fayda var:))) Günlük makyajda kullanılabilecek bir ürün ama benim gibi kirpiklerinin uzun ve kıvırcık ise zorlanacağınızdan eminim. Gün içerisinde akma yapmadan kullandım. Örümcek bacağı kirpik görüntüsüne dayanarak gün sonunu bekledim:)) Çift fazlı suyla gayet rahat çıkıyor. Öyle zorluk yaratmıyor çıkarken.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir