MAYBELLINE The Colossal Big Shot Daring Black Mascara

MAYBELLINE The Colossal Big Shot Daring Black Mascara- Uygun fiyatlı maskaraların arasında en kaliteli ve en güzel maskara hangisi derseniz hiç düşünmeden bu maskarayı önerebilirim. Ben zaten Colassal big shot volum express olanını kullanıyordum ama daha da black yaparak gönlümüze taht kurmayı başardılar ve koşar adım bu maskarayı almaya gittim. Maskaranın özelliklerini ve memnuniyetimi kalıcı olması açısından buradan da paylaşmak istedim:)))
MAYBELLINE The Colossal Big Shot Daring Black Mascara- Geçen yıldan beri övgüyle bahsedilen ve tüm övgüleri hak eden maskaralardan bir tanesi diyebiliriz kendisine. Ben de birçok ünlü memnun kaldığını söyleyince acaba şişirme mi yoksa gerçek mi diye merak edip almıştım ve hakkında söylenilenlerin, övgülerin ne kadar da yerinde olduğunu kendim de görmüş oldum.

            

Daring Black olan seçeneğinde de özellikleri yine aynı fakat daha siyah kirpikler hedeflendiği için daha koyu bir formülle karşımıza çıkmışlar. Kıl fırçası orta kalınlıkla, maskaranın yapısı aşırı yoğunlukta olmadığından sürerken kirpiklerinizi ektra ıslatmadığı için yapıştırmıyor ve ilk kullanımda bile beklemenize gerek kalmıyor. Bunun rengi diğerine göre biraz daha koyu ve kirpikleri daha da belirginleştirdiği kesin. Kirpikleri tek tek ayırıyor ve hacim veriyor. Tek tek uzatıyor. Çok güzel volüm veriyor ve benim gibi kıvırcık kirpiklerin bile gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir maskara. Makyajınızı çıkarırken de kolayca çıkarılıyor.  Ben pahalı olan maskaralarda bile kirpiklerimi yapıştırma ve ayırmama sorunu yaşadığımdan bu maskarayı kullanınca ve kirpiklerimi yapıştırmadan tek tek ayırdığını ve bu fiyatla bu performansta olduğunu gördüğümde bu maskara benim vazgeçilmezim oldu diyebilirim:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir