MAC Studio Fix 24 Hour Concealer

MAC Studio Fix 24 Hour Concealer-  Kapatıcılığı yüksek, gözle görülür cilt kusurlarını bile örten kaliteli ve cildinizi yormayan bir kapatıcı arıyorsanız hem günlük hayatta hem de özel günlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve etkilerinden memnun kalacağınız güzel bir kapatıcı önerimiz var. İşte bir çok kişinin öve öve bitiremediği MAC Studio Fix 24 Hour Concealer’ın detayları.
MAC Studio Fix 24 Hour Concealer açıktan koyuya 4 farklı renk seçeneği sunuyor. 7 gramlık tüpte bulunan kapatıcının kullanım ömrü de bir hayli fazla gibi. Ürün vaadlerinde 24 saat kalıcılık ilk göze çarpanlar arasında yer alıyor. Yağsız, kokusuz, iz bırakmayan formülüyle tüm cilt tiplerine uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Ciltte örtücülüğü yüksek olduğu kadar uygulama sonrası yüzde yapay bir görüntü oluşturmaması aksine yüz yapısına hemen uyum sağlaması ve doğal durması ürünün artıları arasında yer alıyor.

 

MAC Studio Fix 24 Hour Concealer’ın yapısı fazlasıyla ince olmasına rağmen örtücülüğü çok fazla.  Ürün kolayca yayılıyor, likit yapıda olmasının bunda etkisi çok büyük. Ürünü uygularken süngerden ziyade fırça kullanırsa etkilerini daha yüksek oranda alabiliyorsunuz. Size tavsiyemiz yine aynı markanın bir ürünü olan MAC 207S kapatıcı fırçası olacaktır. Araştırmalarımıza göre bu ikili MAC mağazalarında en çok satılanlar arasında yer alıyor. Göz altlarında kuruluk varsa ürünü uygulamadan önce ufak dokunuşlarla hafif bir nemlendirici sürmeniz yerinde olacaktır.  Kapatıcıyı yüzünüze fondöten uygulamadan da kusurlu bölgelerinize rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Kalıcılığı gün sonuna kadar devam ediyor. Yüzde parlama, matlaşma ya da oksitlenme yapmıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir