NYX LOVE YOU SO MOCHI AYDINLATICI

NYX Cosmetic aydınlatıcının dibine vurarak süper iki yeni aydınlatıcı çıkardı. NYX LOVE YOU SO MOCHI far paletinden bir hayli memnun olduğumdan yeni çıkardığı NYX LOVE YOU SO MOCHI AYDINLATICI‘larını da deneyimlemek istedim. Aydınlatıcı paletini yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Gözlemlediklerimi sizinle de paylaşmak isterim.
    NYX LOVE YOU SO MOCHI AYDINLATICI’lar iki farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. LIT LIFE, karamel şeftali ve lila tonlarını içerisinde barındırıyor. ARCADE GLAM, şampanya,inci beyazı ve hafif pembe tonlarını içerisinde barındırıyor. Yapıları yumuşacık ve kremsi. Elinizle dokunduğunuzda yumuşacık kurabiye gibi içine çöküyor. Bu yumuşaklık ürünü uygulamanızda kolaylık sağlıyor. Pigmentasyonu çok yüksek ve sürümü de bir o kadar kolay. Kalıp gibi yüzünüzde durmuyor. Kremsi bir yapıda olduğundan ciltte kolaylıkla dağıldığı için özellikle elmacık kemiklerinin üzerinde yaymanız kolaylaşıyor ve palette durduğu gibi sim sim olmuyor, gayet doğal bir parlaklık veriyor.

Ben açık tenli olduğumdan, ARCADE GLAM olanı kullandım. Tek renk kullanmak istemediğimden fırçanın ucunu üç rengi de karıştırarak uyguladım. Hafif koyu ama göze batmayan güzel bir parlaklık sağladı. Tek renk uyguladığımda istediğim parlaklığı alamadığım için üçünü de karıştırmak daha iyi oldu benim için. Parmak uçlarıyla uygulandığında daha belirgin bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Kalıcılığına gelecek olursak, havalar biraz ısındığından mıdır nedir yanak bölgem hafif bir terleme yaptı sanki aydınlatıcı da çok kalmadı gibi. Bir kaç gün kalıcılığını test etmek için aynı şekilde uyguladım, bir kaç saat sonra aydınlatıcı uçup gitti sanki. Sanırım hafif bir yapısı olduğundan yüzümde çok kalıcı olmadı.

                 ÜRÜNÜ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir