L’OREAL Unlimited Maskara İnceleme

L’OREAL Unlimited Maskara İnceleme- Son zamandan sıkça konuşulan ve etkilerinin beklentinin üzerinde olduğundan bahsedilen bir üründen bahsetmek istiyoruz. Ürünü incelerken kap kalınlığından dolayı (biraz tombul ve kaba olduğunu söyleyebiliriz:)) biraz zorlansak da genel olarak orta seviyede kullanım kolaylığı yaratan bir maskara diyebiliriz. İşte ürün incelememiz.
L’OREAL Unlimited Maskara bize neler vaad ediyor öncelikle kısaca bundan bahsetmek gerekir. Kirpikleri hacimsel bir şekilde uzatarak kirpikleri tek tek ayırıyor. Bu maskaranın diğer maskaralardan ayrılan en önemli özelliği de yenilikçi bir fırçasının olması. Bir makyaj sanatçısından esinlenerek oluşturulan bu maskara ultra hassas bir uygulama için iki farklı açıda bükülüyor. Bu sayede tüm kirpikleri kavrıyor, topak oluşturmuyor ve dolgun güzel bir renk veriyor.

L’OREAL Unlimited Maskaranın deneyimleme sonrasındaki düşüncelerimize gelecek olursak, öncelikle kabı çok büyük olduğundan taşımada sıkıntı yaratabilir. Bu maskaranın fırçasının bükülüyor olması açıkçası uygulama için kolay bir zemin yaratacağa benziyor gibi gözüküyor fakat makyajda biraz deneyimsizseniz bu durum maskarayı uygulamanızı zorlaştırabilir. Sentetik fırça ucu uzun ve ince uçlu bu sayede kirpikleri ayırarak ikinci bir uygulama ihtiyacı hissettirmiyor. Yapısı gayet iyi yapış yapış değil. Uygularken kirpiklerde yoğunluk yaratmadığı için sürümü gayet kolay. Kirpikleri tek tek ayırıyor ve uzatıyor. Kirpiklere hacim verme vaadine gelecek olursak, ne yazık ki söylenilen ile deneyimimiz uyuşmadı. Yani hacim konusu ne yazık ki istediğiniz gibi olmayabilir. Maskarayı alt kirpiklere uygulamak gerçekten de çok zor. Sürerken bulaşıyor. Kirpikleri gerçekten de çok iyi uzatıyor fakat bazı kirpikleri yapıştırdığı için hoş bir görüntü oluşmadı. Ürünü uygulamadan önce maskara bazı kullanırsanız ürünün etkilerini bir tık daha iyi alabiliyorsunuz. Eğer bu maskarayı almayı düşünüyorsanız yanında bir de kirpik kıvırıcı almanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir