Loreal Paris X Balmain Rujlar

 

Şu sıralar diğer rujları sollayarak, ön kulvarda burun farkıyla bile değil açık ara farkla ilerleyen Loreal Paris X Balmain Rujlar‘dan bahsetmek istiyorum. Önce dönen reklamıyla kafalarda  wauvvv…. süpermiş izlenimi uyandırdıktan sonra renkleriyle, kolay sürümüyle reklamın hakkını vermişler dedirten Loreal Paris X Balmain Ruj koleksiyonu, 12 renk 3 farklı seçenekle karşımıza çıkıyor.

   Loreal Paris X Balmain Rujlar, Loreal ve Olivier Rousteing’in birlikte tasarladığı koleksiyon, sezonun trendlerine adım adım ilerlemeyi hedefleyerek, tasarımın içinde yer alan modellerden ilham aldığını belirtiyor. Bu güçlü renkler üç ayrı temadan oluşuyor, bunlar Safari, Couture ve Rock. 
   Couture koleksiyonun içindeki renklerden, Confession şeftali tonlarını içinde barındırıyor. Sürümü çok kolay, dudakta yağ gibi kayıyor. Hafif simli. Ben en çok bunu beğendim diyebilirim. Günlük makyajımda kullanıyorum. Bunun dışında koleksiyondaki diğer renklere değinecek olursak sırasıyla;Domination, bu renk mat kırmızı olan, Fever turuncu renkli olan, bu da süper bence favorim. Rock serisinden Power rengi koyu kahverengi sevenler için tasarlanmış. Ama dudak içlerinde açılma oluyor. Aynı seriden Legend açık kahverengi sevenler için tasarlanmış. Bu renk günlük kullanıma da uygun. Bunu sürmeden önce dudak peelingi yapmanızı öneririm. Koyu mor rengi sevenlere en uygun olan renk; Liberation benceRebellion ve Freedom renkleri ise ben fütüristik yaklaşımları sevmem özgürlükçü bir ruhum var diyenler için:))) Safari serisindeki İnstict rengi ise hayli ilginç. Yeşil ile gri  arası bir renk tonuna sahip.

Loreal Paris X Balmain Ruj
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir