L’Oréal Paris Şeker Peelingleri İnceleme

Şu sıralar adından fazlaca söz edilen tüm Blogerların, Youtuberların,İnstegramırların onların bunların elinde gördüğümüz, her köşede haldır haldır reklamının yapıldığı ve övüle övüle bir hal olan şu meşhur L’Oréal Paris Şeker Peelingleri’ni yeter artık yahu ben de alıyorum neyin nesiymiş bu deyip denedikten sonra deneyimimi sizinle nihayet paylaşıyorum. Yaklaşık bir hafta boyunca kullandıktan sonra etkilerini, firmanın da yarattığı olmasa da oldururuz hissiyatı sayesinde gördüm. Tabi öyle yüzüm gençleşti ışıl ışıl oldu, ölü deriler de neymiş o da nesi gibi bir sonuç beklemeyin. L’Oréal Paris Şeker Peelingleri bu noktada sadece anı kurtarabilir. Aslında olay çok basit hani zeytinyağı ile toz şekeri karıştırırsınız da dudaklara sürer, aaa süper oldu la bu dersiniz ya. İşte ona hemen hemen yakın olan bir formülasyonu var. Birazcık yumuşatılmış hali diyelim. Tabi toz şekerin delen geçen cildi tahriş edebilecek düzeydeki etkisine katlanırım ben yahu buna ne para vereceğim diyorsanız o başka. Şimdi gelelim L’Oréal Paris Şeker Peelingleri’nin incelemesine ve ben de yarattığı etkilerine. Öncelikle üç tane şeker maskesi bulunuyor. Bunlar, Siyah Nokta Karşıtı, Besleyici, Işıltı Canlandırıcı. Bu ürünleri paylaşmadan önce belirtmem gerekir ki eğer yüzünüzde sivilce, akne gibi durumlar varsa kesinlikle uygulamayın, çünkü elinizle yaydığınız zaman cildi ısıtıyor ve sivilcenin olduğu yer belki de olmayan yere ulaşıyor. Cildinizin daha çok sivilcelenmesine neden olabilir. Öncelikle bir cildiye uzmanıyla ya da dermatolog ile görüşmenizi tavsiye ederim. Biz bu peelingi cilt problemi olmayan bir yüze uyguluyoruz. Ve kuru temiz cilde uyguluyoruz.

   


    1-Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi:  Bu ürünün içinde ve diğer ürünlerde de 3 doğal şeker varmış. Esmer, Sarı ve Beyaz şeker. içeriğinde kivi ve tanecikleri var. Videolarda ya da reklamlarında izlediğiniz gibi yani kalıp gibi yüzünüze uygulamayın. Zaten ürünün arkasında da yazıyor. Cilde masaj yaparak uygulayın diye. Uygulaması çok kolay ince bir yapıya sahip. Biraz cildi ısıtıyor. Korkmayın. Deriyi canlandırması için bir etki yaratması lazım zaten. 15 dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkıyorsunuz. İnce bir yapısı olduğundan kolaylıkla çıkıyor. Benim burun üzerindeki siyah noktalarımdan birkaçını temizledi. Ama tam sonuç alamadım. Bitene kadar aralıksız kullanırsam etkilerini daha iyi görebilirim diye umut ediyorum.

2-Besleyici Şeker Peelingi: Bu ürünün bileşeninde üç şekerle birlikte kakao ve hindistan cevizi yağı var. Bu sayede antioksidan etki yaratarak cilt üzerindeki ölü deriyi alıp cildin canlanmasını sağlayarak, yumuşak bir doku yaratıyor. İşin özü bu aslında. uygulaması diğeriyle aynı. Bu arada bu Peelingi dudaklara da uygulayabiliyorsunuz. Güzel oluyor bence. Yumuşacık ve temiz.

   3-Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi: İçindeki üzüm çekirdeği yağı ve E vitaminyle cilde ışıltı veriyor. Monai yağı cilde canlılık veriyor, aynı zamanda nem kazandırıyor. Acai mikro tanecikleri cildi pürüzsüzleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir