Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu–  Aloe Vera bitkisinin cilde yararlarını bilmeyen yoktur herhalde. Aloe Vera bitkisinin içerisinde bulunan jel doku cilde uygulandığında ciltteki yaşlanmayı geciktirir. Sivilce ve akne oluşumunu engellediği gibi oluşan cilt problemlerini de en aza indirir. Antibakteriyel özelliğe sahip olan Aloe Vera cildi temizleyerek ciltteki iltihapları kurutur. Cildin Ph dengesini sağlayarak nem oranını arttırır ve bu sayede ciltteki kuruluğu azaltarak elastik bir yapı kazanmasına yardımcı olur.
Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, Aloe Vera bitkisinin bu mucizevi etkilerini baz alarak bizlere bu bitkinin formülize edilmiş halini sunmaktan geri kalmamış.  Bence çok da iyi yapmış. Aloe Vera bitkisini seven ve doğal olarak kullanan biri olarak Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu‘nu merak ederek aldım ve yaklaşık bir haftadır kullanıyorum etkilerinden memnun kaldığım için de sizinle paylaşmak istedim.

Ürünün içerisinde paraben olmaması iyi. Alkol ve parfüm içeriyor oluşu ürünü biraz doğallıktan uzaklaştırıyor gibi dursa da yüze kazandırdığı nem ve verdiği etki muhteşem. İçerisinde HYALURONİK ASİT var ve bu cilde esneklik kazandırıyor. 72 saat nemi cilde hapsediyor. Su bazlı likit bir dokuya sahip olduğundan uygulaması rahat oluyor. Tüm yüzüme üç pompa uygulamam yeterli oluyor. Katı formda olmadığından yüzüme sürmem kolay oluyor ve hemen dağılıyor. Cildim hemen emdi ve anında yumuşacık bir etki yarattı. Diğer nemlendiriciler gibi yapış yapış olmadı. Yüzüme hafif bir parlaklık kattı. Ben normalden karma ciltler için olanını aldım. Yüzümü yağlandırmadığı gibi hafif bir nemlilik kattı. Sabah ve akşam temiz cildime uyguluyorum. Ürün 70 ml. Bence uzun bir süre gider. Uzun ince olması da kullanışlı. Pompalı olması hijyen açısından gayet iyi. Kutusu korunaklı gibi gözükse de eve gelip ambalajından çıkardığımda kapağının kırık olduğunu gördüm.Ürünü açıp kullandığım için değiştiremedim de. Şuan kapaksız kullanıyorum. Kapağını kontrol etmenizde fayda var. Fiyat olarak ilk çıktığında uygundu sanırım ama şuan fazlasıyla ilgi gördüğünden biraz fiyatı artmış. 45 tl gibi bir fiyatı vardı ben indirimden 36 tl ye aldım. Diğer yüksek fiyatlı ürünlere göre fiyat performans açısından uygun bence.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir