Kış İçin 3 Parfüm Önerisi

Kış İçin 3 Parfüm Önerisi-Kış için kullandığımız parfümlerin şekerli, baharatlı ve kalıcı olmasına dikkat ederiz. Kalıcılığı en yüksek Kış İçin 3 Parfüm Önerisi eminim hoşunuza gidecek ve kalıcılığından memnun kalacağınız seçenekler olacaktır. İmza parfümü seçmek bir hayli zor olsa da bu parfümler gerek kokularıyla gerekse tüm gün boyunca teninizde kalıcılık sağlamasıyla tercih edebileceğiniz parfümler olabilir.

1-Lancome La Via Est Belle: Hayat Güzeldir, ismi gerçekten de bu parfüme en uygun isim olmuş diyebilirim. Kış için uygun olabilecek bu parfüm kokusunda adeta insanı mutlu eden notalara sahip. Parfümün üst notasında frenküzümü ve armut bulunuyor. Kalp notasında iris, yasemin ve portakal çiçeği var. Dip notasında paçuli, tonka fasülyesi, vanilya ve pralin var. Vanilya ağırlıklı şekerli bir koku. İlk sıktığınızda ağır gelebilir, fakat kokuya alıştığınızda bağımlılık yapacağından eminim.
2-Bvlgari Jasmin Noir: Kış aylarında kullanabileceğiniz kaliteli ve güzel bir koku. Hafif odunsu ve vanilya ile değerli çiçeklerin harmanlandığı bir koku arıyorsanız bu parfümü deneyebilirsiniz. Kadının çekici, baştan çıkarıcı ve karmaşık yanını ortaya çıkarmak için yaratılan bu parfüm gardenya çiçeğinin yoğunluğuyla açılış yapıyor. Orta notada yasemin çiçeğine badem eşlik ediyor. Son notada ise tonka fasülyesine anason eşlik ediyor.

3-Yves Saint Laurent Black Opıum: Bu parfüm tanımında olduğu gibi, ne istediğini bilen, kışkırtıcı, tutkularıyla hareket eden kadını anlatıyor. Şekerli, içinde kahve kokusunun baskın olduğu etkileyici bir parfüm. Kış için uygun güzel bir koku. Kahvenin uyarıcı etkisiyle başlayan kokusu beyaz çiçeklerin enerjisiyle birleşiyor. Orta notalarında yaseminin kokusunu net bir şekilde verirken, son notalarda odunsu kokular ve vanilya kokuya eşlik ediyor. Şişe tasarımı da çok güzel.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir