KİRPİKLERİ ŞAHLANDIRAN BEŞ MASKARA

KİRPİKLERİ ŞAHLANDIRAN BEŞ MASKARA-Makyajın olmazsa olması en güzide parçası Maskaralar gündelik hayatımızda bazen makyaj yapmaya üşendiğimizde imdadımıza yetişip ufaktan da olsa bakımlı görünmemizi sağlarken, güzel bir makyajın da tamamlayıcısı oluyorlar. Ama her maskarada istediğimiz sonucu yakalayamıyoruz. Bu yazımda deneyimlerimden yola çıkarak beş maskara önerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

1-Bobbi Brown Lash Glamour Extreme Lengthening Mascara: Bu maskaranın sadece siyah seçeneği mevcut fırçası çok sık olmadığından hacim açısından istenileni veremese de kirpikleri ıslak yapısından ve fırçanın belki de maskarayı fazlasıyla emmesinden kirpikleri iyi derecede uzatıyor.
2-Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge Lengthening Mascara: Bu maskaranın mikrofiber kılları kirpikleri tek tek ayırıyor. Islak bir yapıya sahip ama sürdükten sonra hemen kuruyor. Hem alt hem de üst kirpiğe rahatlıkla sürebiliyorsunuz. 15 saat boyunca akma yapmadığını vaat ediyor. Temizlerken kolaylıkla çıkıyor.

3-Maybellin The Collasal Big Shot Maskara: Bu maskara sık ve kıl fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayırıp hacim veriyor. Eğer kıvırcık kirpikleriniz varsa bendensiniz. Bu maskara kirpik diplerinden en uca kadar ayırıp kıvırcık kirpiklere bile hop hizaya gel diyor:)) Fiyatı açısından da performansı en iyi maskara diyebilirim.

4-Loreal Paris Paradise Maskara: Orta kalınlıkta bir fırçası var. İçeriğindeki formülle kirpiğe sürüldüğünde ipeksi bir yapısı olduğundan kirpikleri kurutmuyor. Kıl fırçası sayesinde kirpiklere hacim verirken olağan derecede uzatıyor. Akma yapmıyor. Üstelik çıkarması da çok kolay.

5- Note Deep Black Maskara: Öncelikle içerisinde paraben bulunmaması dikkat çekici. Fırçası orta derecede, kirpiklerde istenilen hacmi sağlayamasa da günlük makyajda abartılı bir kirpik tercih etmeyenlerdenseniz uzatma etkisinden memnun kalabileceğiniz bir maskara.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir