Kiehl’s Midnight Recovery Serum

Sizlere kullanımından memnun kaldığım ve bittiğinde tekrar tekrar aldığım güzide bir ürün olan Kiehl’s Midnight Recovery Serum‘undan bahsetmemek olmaz. Şehirde yaşayanlar bilir. Kötü havanın cildimize ne kadar zarar verdiğini. Makyajla zaten hava almayan cildi tıkadıkça tıkarız. Sonra haftada bir maske yaparak cildimizi temizledik ruhuyla kendimizi bir avuturuz ki sormayın. Cildimiz bir süre sonra bu kadar yeter der ve canlı görünümünden uzaklaşır mat hiç de mutlu olamayacağımız bir renk tonuna ulaşır. Ne yaparsak yapalım cilde eski canlılığını kazandıramayız. Bu da bakımlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen her kişiyi oldukça üzer.

Öncelikle cilde canlılık kazandırmak için doğal maskeler ya da diğer bakım ürünleri kullanılmalıdır. Fakat bunun dışında vücudumuza ve cildimize iyi gelecek yiyecekler içecekler ve bol bol su tüketmekte fayda var. Eğer sağlıklı beslenmiyorsak, bakım ürünlerinin en pahalısını en doğalını kullansak da istediğimiz sonucu elde edemeyiz. Eğer sağlıklı besleniyorsak ve yüzümüze değer veriyorsak bu noktada başvuracağımız yöntemler bize iyi gelecektir. İşte benim için çok değerli bir marka olan ürünlerini kullanmaktan çok memnun olduğum ürün önerim size de iyi gelecektir eminim.

 Kiehl’s Midnight Recovery Serum içerisinde çok değerli yağlar barındırıyor. Bunlar, Akşam sefası yağı,cilt bariyerini onarıp ışıltı sağlamada yardımcı oluyor. Lavanta yağı, cildi rahatlatmada yardımcı oluyor. Skualan, zeytinden çıkarılan bu yağ cildin nem dengesini sağlıyor.

Ürünü Satın almak için TIKLAYIN

Ürünü açtığınızda müthiş bir Lavanta kokusuyla kalbinizden vuruluyorsunuz. Ve içinizi rahatlatan bu güzel kokuyla ruhunuzu bütünleştiriyorsunuz.:))) Bir dip not, bu kokuya sürdükçe alıştığımdan mıdır nedir? Aynı hissiyatı sonrasında ilk etki gibi duyumsamadım. Ürünü gece yatmadan önce yüzümü doğal bir ürünle yıkayıp temizledikten sonra uyguluyorum. Sadece iki damla bile yetiyor. Önce parmak uçlarıma alıp yağı ısıttıktan sonra yüzüme uyguluyorum. Isıtılan yağın cilde daha etkili olduğunu düşünüyorum. Cildime çok güzel nem veriyor. T bölgem biraz yağlı olsa da öyle yağlı yağlı yapmıyor. Yüzümde huzur veren kokusuyla uykuma dalıyorum. Sabah kalktığımda parlak ve gerçekten de onarılmış eşit tonlara sahip bir ciltle uyanmanın mutluluğu ve bu motivasyonla güne başlamak paha biçilemez:))) Bu arada Kiehl’s markası çok bonkör bir marka söylemeden edemeyeceğim. Belli bir tutarın üzerinde alışveriş yapanlara seyahat boyu ürünler verdikleri gibi, ürünü almadan önce denemek istediğinizi belirtirseniz, deneme boyunu gayet cömertçe size taktim ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir