Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator

Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator- Makyaj yapmadan önce kullandığımız bazların yapısı ve cildimizi canlı göstermesi bizim için ne kadar önemliyse, bazın cildi yapılandırması ve cildi beslemesi de bir o kadar öncelik konusu diyorsanız size tavsiye edeceğim doğal içerikli bir baza, hatta nemlendirici de diyebiliriz, bir göz atın derim.
Kiehl’s markası doğal içerikleriyle cildi yapılandırıp desteklediği gibi makyaj öncesinde cildin canlı parlak ve sağlıklı gözükmesi için bu konuda güzel bir nemlendirici tasarlamış ve cildi uyguladığımız fondötenden ya da kapatıcı herhangi bir üründen koruyan eşsiz bir yapı yaratmış.  Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator içerisinde nar özü bulunuyor. Cildin sağlıklı bir yapıya kavuşması için de ışıltı veren minerallerden yararlanılmış. Bu sayede hem güzel bir nemlendirici hem de makyaj öncesinde baz olarak kullanabileceğimiz doğal içerikli güzel bir ürün.

Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator ‘un ten renginde olması sizi korkutmasın çünkü cilde uyguladığınızda kolayca dağılıyor ve cilt rengiyle eşitleniyor. Hatta yüzünüze uyguladıktan sonra parlak bir cilt kalsın diyorsanız üzerine herhangi bir Fondöten, BB krem ya da farklı bir yüz ürünü uygulamanıza gerek kalmıyor. Ben bu kremi uyguladıktan sonra üzerine ince yapılı olması için hafif bir BB krem uyguluyorum. İnanılmaz parlak ve canlı bir cilt görünümü oluyor. Kokusu da süper. Cildime uyguladığımda yüzüm anında parlıyor ve tam da yaz için istediğim hafif ıslak canlı parlak bir görünüm kazanıyor. Bu ürünü uyguladığımda hem fondötenin cildime tamamen nüfus etmesini önlemiş oluyorum hem de cildimin nar özü ve minerallerle yapılanmasına yardımcı oluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir