Kiehl’s Damage Repairing & Rehydrating Conditioner

Kiehl’s Damage Repairing & Rehydrating Conditioner- Saçlarınızın uçları fön, maşa, boya, ya da ısı sonucunda kırılıyorsa ve uçları kuru, çatal çatal oluyorsa yoğun bir nemlendirici desteği arıyorsanız sizlere harika bir saç kremden bahsetmek istiyorum. Ben de uzun zamandan beri bu kremi kullanıyorum ve saçlarımı gayet güzel onaran bir saç kremi olduğundan bu yazımda da bahsetmek istedim.
Kiehl’s Damage Repairing & Rehydrating Conditioner’ın  içerisinde silikon ve paraben bulunmuyor. Fazla işlem görmüş ve aşırı yıpranmış saçları onarmak için oluşturulan formülünün içerisinde Hiyalüronik Asit ve Seramidler var. Hiyalüronik Asit içerisindeki moleküller sayesinde saçı canlandırıyor ve saça extra bir parlaklık kazandırıyor.  Seramidler, yıpranmış saçları onaran en önemli mineraller olarak düşünülebilir. Cansız, mat ve kırılmış saçları onarıyor, yüksek oranda saça nem sağlıyor. Bu eşsiz formülün içerisinde Moringa Ağacı Yağı da mevcut. Moringa yüksek miktarda A vitaminine sahip.  Bu vitamin saçın büyümesini ve daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Saçtaki kuruluğu alarak büyük oranda saça nem sağlıyor. Bu kremin içerisinde saça nem veren asit molekülleri de mevcut.

Kiehl’s Damage Repairing & Rehydrating Conditioner’ı her duşta şampuanlama işlemi bittikten sonra kullanıyorum. Saç uçlarıma saç kremini iyice uyguladıktan sonra yaklaşık 5 dakika saçlarımda bekletmeye özen gösteriyorum. Saçlarımı iyice duruladıktan sonra, kuruttuğumda etkileri inanılmaz. Saçlarımdaki kırıkları hafifletti. Uçları çatal çatal oluyordu o görüntüyü azalttı. Saçlarımı yumuşacık yaptı. Daha parlak ve canlı gözüktüğü kesin.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir