HBMIC Kolajen Özlü Kağıt Yüz Maskesi 

HBMIC Kolajen Özlü Kağıt Yüz Maskesi– Özellikle 30’lu yaşlarınız başladığında vücut esnekliğiniz azalır ve vucüt esneklik yapısına en büyük destek sağlayan yapıtaşı da kolajendir.
Kolajen bir protein türüdür. Ve insan vücüdunda en çok bulunan bir protein. Bu protein bağ doku, tırnak, saç, kemik gibi birçok yapının esnekleğini artttırır ve gelişimini destekler. Zaman geçtikçe, yaşımız ilerledikçe kolajen miktarı azalır ve bu da diğer tüm organlarla birlikte biz kadınları en çok ilgilendiren cildimize yansır. Cilt canlılığını ve elastikiyetini kaybeder. Yüz kırışıkları başlar ve kolojen oranı azaltıkça cilt kendini yenileyemediği için cilt dokusu şekillenemez. Bu durumda kolojeni içeriden besinlerle almak ya da hap veya tozlarla almak mümkün. Bunun yanında cilt maskesi ile yüzümüzü dışarıdan alınan kolajenle desteklemek de işe yarayabilir. Ama unutmayın ki kolejeni besinlerden veya ilaçlardan almak daha iyi.

Eğer sadece dışarıdan almak şimdilik yeterli diyorsanız size çok güzel bir maskeden bahsetmek istiyoruz. İnternette hiçbir olumsuz yorumu olmayan kullanıcılarının tümünü memnun eden bu güzeide ürün sadece Gratislerde satılıyor ve ara ara indirime girerek( ayda bir bile diyebiliriz) bizlerin gönlünü fet etmeyi başarabiliyor.
HBMIC Kolajen Özlü Kağıt Yüz Maskesi tek kullanımlık kağıt maske ve içerisinde kolajen ampül var. Ürünü yaklaşık 20 dakika diğer kağıt maskeler gibi yüze uyguluyorsunuz ve yirmi dakika sonra maskeyi çıkarıp kalan ürünü cildinize masaj yaparak uyguluyorsunuz.
HBMIC Kolajen Özlü Kağıt Yüz Maskesini haftada en fazla iki defa kullanmanız öneriliyor. Etkileri inanılmaz. Cildi canlandırıyor. Kırışıklıklar için bir şey diyemeyeceğiz ama ciltteki değişimi fark edebiliyorsunuz. Şiddetle tavsiye edilir!!!!!!!!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir