Flormar Brush Cleanser

Flormar Brush Cleanser- Sizlere bu yazımda tazecik fırından yeni çıkmış bir üründen bahsetmek istiyorum. Belki de uzun zamandan beri vardı ama ben yeni keşfettim:)))

Fırçalar makyajımızda olmazsa olmazımız onlar olmasa sanırım makyaj yapmak çok zor olurdu. Fırça kullanımı makyajda ne kadar kurtarıcı ise yüzümüze zarar vermemesi ve ciltte sivilce akne ya da herhangi  bir bir sağlık sorunu yaratmaması da bir o kadar önemli. Bu yüzden makyaj fırçalarını belli aralıklarda yıkamamız gerekiyor. Ben genelde fırçalarımı yıkarken ya kullanmadığım bir şampuanla ya da beyaz sabunla yıkıyorum. Tabi bu iş biraz zahmetli ve zaman alabiliyor. Geçenlerde internetten alışveriş yaparken Flormarın fırça temizleme solisyonuna denk geldim ve ürünü hemen satın aldım. Ürün hakkında kısaca deneyimlerimi ve işe yarıyor mu yaramıyor mu? anlatmak isterim.
Flormar Brush Cleanser’ın 200 mllik gayet yetebilecek bir düzeyde şişesi mevcut. Normalde fırçaları temizlerken şampuan ya da beyaz sabun kullanıyorsanız çok fazla su tüketebiliyorsunuz. Evet fırçalar güzel temizleniyor ama çok da uğraştırıyor. Bu üründe öyle bir dert yok. Tek yapmanız gereken solisyonu kirli fırçanın üzerine dökmek ve sadece bir peçete ya da makyaj pamuğu yardımıyla üzerindeki kirden arındırmak. Bu kadarı yeterli oluyor. Eğer içinize sinmezse önce solisyonu uygulayıp iyice temizledikten sonra fırçayı suyun altına tutup hafifçe de yıkayabilirsiniz. Ama inanın şampuanla temizlemekten daha rahat. Ürünü küçük bir şişeye koyup seyahatlerde ya da tatillerde de yanınızda götürebilir ve anlık temizleme için üründen yararlanabilirsiniz. Diğer temizleme solisyonlarına göre fiyatı oldukça makul bence. Denemeye değecek bir ürün olduğunu düşünüyorum.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir