Fenty Beauty Body Lava & Fairy Bomb

Fenty Beauty Body Lava & Fairy Bomb, Fenty Beauty  markasının yeni çıkan ürünlerinin içerisinde barındırdığı body losyon. Fenty Beauty markası gün geçmiyor ki ürün yelpazesine yeni bir ürün eklemesin. Yaza uygun yeni vücut serisiyle bu yazda adından sıkça söz ettireceğine ve çok konuşulacağa benziyor.
Fenty Beauty her renge her tene ve her tona hitap ederken, ürünlerin parıltılı tılsımına ve göz alıcı tonlarına hayran olmamak elde değil. Rihanna’nın bu ürüne ilham olması ve ikinci adının bu markada kullanılması markada ne kadar istekli ve markayı yürekten desteklediği de açıkça gözler önünde seriliyor.  Fenty Beauty Body Lava & Fairy Bomb ise yaz için tasarlanan ve kendinizi ışıl ışıl hissedebileceğiniz bir seri. Bu serinin ayrı ayrı satışa sunulan mahsullerine gelecek olursak, Fenty Beauty Body Lava, parlak şeftali altın renk içerikliaçık ton ve koyu ton olarak iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.  Body Losyon ve ayrıca satılan sürümünü kolaylaştırmak için kabuki fırçası bulunuyor. Sınırlı sayıda üretilmiş olan bu ürünlerin içerisinde Paraben, Sülfat ve plastiklerin esnekleştirilmesi için kullanılan  Fitalat maddesinin olmaması ayrıca güzel tabi. Kabuki fırçanın çok önemli bir fonksiyonu yok aslında, onun yerine el ile uygulanması daha yerinde. Fenty Beauty Body Lava   paketlemesi çok güzel rose-gold bir kutuda geliyor. Altın renkli güzel bir kapağı olması ve parıldayan sıvı formu gördüğünüzde içiniz bir hoş oluyor. 90 ml lik koca bir şişe ve gerçekten de bütün yaz anca bitirirsiniz çok ağır ve büyük. Bu ürün elime geçtiğinde ilk düşüncem bu oldu diyebilirim. Açık renkli olanı aldım. Kullanım olarak neden memnun kaldım neden kalmadım onları kısaca anlatmak isterim. Öncelikle sürümü çok rahat ben elimle uyguladım. İlk önce kollarımda denedim. Losyon hafif rose-gold ve hafif gümüş ışıltılı bir yapıya sahip. İlk aldığımda şişesinden dolayı acaba bronz falan da mı yapıyor dedim ama. O renk tene hiç geçmiyor. Dağılırken ışıltılı bir yansıması kalıyor sadece. Sürümü çok iyiydi. Güzel bir tatlı vanilya kokusu var. Yani vanilya ağırlıklı bir koku. Krem hemen emilmiyor. Hatta biraz bekledim iyice emsin diye ama hafif nemli bir his bırakıyor. Adı üstünde Summer koleksiyonu tam da yaz için kuruyan ciltlere uyum sağlaması için iyi bence. Işıltısı ise biraz zaman geçtikten sonra hafif hafif kaldı ama cildimi parlak gösterdi. Bulaşma yapar mı diye elimle dokundum çok az bir bulaşma yapıyor. Ama etkisini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Yazın ışıl ışıl olmak istiyorsanız alabilirsiniz:)))

 

 

Fairy Bomb Pom Pom’ a gelince bu da yine Rose-Gold koca bir kutuda geliyor. Pom pom peluş gibi yumuşacık. Bana eski zamanların pudra kullanan güzel hanımefendilerini hatırlattı:))) Ama etkisi öyle hiç de muazam değil. Bir kere pom pom’u fazlasıyla bastırarak uygulamak zorunda kalıyorsunuz. Işıltısı iyi ama bady losyon gibi değil. Hafif gümüş yansımalı bir ışıltı veriyor sadece. Bunu almaya değmez paranızı boşuna harcamış olursunuz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir