En İyi 5 Gelin Parfümü

En İyi 5 Gelin Parfümü-  Yaz geliyor ve şu sıralar evlenecek olanları düğün telaşı sardı. Kısa sürede birçok şeyi halletmek oldukça zor görünürken gelinlerin en önem verdiği şeylerin arasında o özel günlerinde hem kusursuz gözükmek hem de güzel kokmaktır. Çoğu kimse o özel günde bir çiçek buketi gibi kokmayı hayal eder. Benim de en büyük hayalim güzel görünmek ve güzel kokmaktı. Üstelik bu kokunun düğün bitene kadar üzerimde kalmasını istediğim için çok araştırdım. Ve bir sürü parfüm aldım. Hepsini düğüne kadar deneyimledim ve aralarından en çok beğendiğim birini düğünümde kullandım. Size de yol göstermesi açısından En İyi 5 Gelin Parfümü seçeneklerini anlatacağım. Tabi bunlar çiçeksi kokular olacak. Tam da çiçek buketi gibi nefis bir koku şöleni misali:)))

1-Tous Gold Woman: Tam bir çiçek buketi diyebileceğimiz nadide bir parfüm.  Notalarında siyah frenk üzümü, Gül ağacı, şakayık, gardenya portakal tomurcuğu,alt notalarında beyaz misk, Fas sediri ve iris yer alıyor. Bu seçenek gelin buketinin yansıması diyebiliriz. Kendine has kokusu ve uzun süreli kalıcılığı en önemli tercih sebebi olabilir.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

2-Chloe Love: Bu da taze çiçek kokularıyla bezeli eşsiz bir parfüm seçeneği olabilir. İçerisinde sümbül, leylak, portakal çiçeği var. Pudra bitişli güzel bir koku ve kalıcılığı oldukça yüksek.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

3-Dolce Gabbana The One: Kalıcılığı oldukça fazla ve tam bir çiçek bahçesi diyebileceğiniz gül kokusu ağırlıklı eşsiz bir gelin parfümü. içerisinde Liçi meyvesi, Beyaz Madonna zambağı, amber ve vanilya var. Hafif çiçeksi hafif tatlı kokular sevenlerin tercihi olabilir.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

4- I Loewe You Tonight: Düğünümde kullandığım ve gözüm kapalı önerebileceğim mükemmel bir koku. Üst notasında Bergamot, Siyah frenk üzümü, mandalina ve armut var. Orta notasında, karanfil, vadi zambağı,manolya, şakayık yer alıyor. Alt notasında ise amber, misk, paçuli ve sandal ağacı bulunuyor. Kalıcı bir parfüm ama düğünde fazlasıyla oynayıp pistten inmemeyi düşünüyorsanız yanınızda taşımanızda fayda var:))

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

5-Emporio Armani Because It’s You: Eğer gül kokularını seviyorsanız ve düğünde bir gül buketi düşünüyorsanız yanına yakışabilecek gül kokusu ağırlıklı hafif şekerli yeni çıkan eşsiz bir parfüm. İçerisinde, Portakal çiçeği, ahududu, saf gül ve vanilya var. Kalıcığı çok iyi.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir