ELİDOR SAÇ PARFÜMÜ

     Saç ürünlerinin çeşitliliği ve kullanımı hızla artarken, Saç Parfümlerinden söz etmeden olmazdı. Birçok markanın ya da bilinenler de diyebiliriz, saç parfümü piyasada mevcuttu fakat yüksek fiyatlara satılmasıyla birlikte çoğu kişi saç parfümlerinin gereksiz olduğunu düşünüyordu.  Geniş bir ürün gamına, büyük bir pazara sahip olan ve diğer markalara göre uygun fiyatlı diyebileceğimiz ürünler sunan Elidor Markasının piyasaya dokunması ve Saç Parfümüne el atması çoğu kişinin bu düşünceyi geride bırakmasını sağladı desek yalan olmaz. Bu yazımızda da Elidor Saç Parfümlerini inceleme fırsatımız olduğundan gerçekten de gerekli bir ürün mü yoksa tamamen şişirilme bir reklamdan ibaret mi tüm bunları detaylarıyla anlatmış olacağız.

   Elidor Saç Parfümü iki seçenekle karşımıza çıkıyor, bunlardan ilki hafif, duştan yeni çıkmış hissi veren kokusuyla ve pembe şişede sunulan Elidor Güçlü ve Parlak Saçlar. Diğeri ise biraz daha şekerli ve yoğun koku sevenler için Elidor Esmer Parlaklık.

elidor saç parfümü ile ilgili görsel sonucu

     Parfümler saç tipinize göre çok farklılık göstermese de marka saç rengine göre iki farklı seçenek sunmuş ve kokuları farklı diyebiliriz.Ürünleri saç diplerine gelmeyecek şekilde tüm saçınıza hafif bir şekilde uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde saçlarınızın güzel kokmasını istiyorsanız bir iki fıs uygulamanız yeterli oluyor. Uyguladıktan sonra kokusu yaklaşık bir saate yakın saçta kalıyor. Eğer saçlarınız temizse koku tutuculuğu fazla olduğundan bu süre biraz uzayabilir. Ama ne yazık ki bir parfüm gibi saçınızda uzun bir süre kalmıyor. Saça hafif bir parlaklık veriyor.     Buraya kadar her şey güzel fakat ürünün üzerinde yazan gün boyunca saçınıza uygulayabilirsiniz ifadesine dikkat. Eğer saçınız yağlı bir yapıya sahipse temiz saçınıza biraz fazla uyguladığınızda ne yazık ki saçınızın bir günde yağlandığını göreceksiniz. Ürünün tek eksi yanı yağlı saçlarda fazla kullanım sonucu yağlanma yapması. Ürün 160ml bu da kullanım açısından yeterli. Küçük bir dip not: Bu ürünü saçlarınız kirliyken uyguladığınızda gerçekten de bir gün bile olsa kurtarıcı olduğunu söyleyebiliriz. Ürün her ne kadar gereksiz gibi gözükse de sadece bu durum için bile alınabilir.

Ä°lgili resim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir