Doal Keratin Bakım Sütü

  Doal Keratin Bakım Sütü kullanmak isteyenler için ürünü kullanmadan önce tavsiye dışında internette araştırmasını kolaylaştırmak için bu makaleyi de eklemek istedik. Açıkçası ürün hakkında detaylı bir araştırma ve yorum bulunamıyor. Sadece ünlülerin tavsiyesi etrafta dolanıp duruyordu. Şikayet sitelerinde de üründen memnun kalmayanların yorumu vardı. Bu yazı umarız açıklayıcı olur ve kullanmak isteyenlere yön verir.

  Doal Keratin Bakım Sütü içeriğinde zararlı bileşenlerin olmadığı bir saç ürünü. İçerisinde Tuz, Sülfat ve Paraben bulunmuyor. Zaten bundan başka da açıklama yok. İçeriğinde ne var, hangi karışımlardan oluşuyor, saça iyi gelen ne var ne yazık ki yazılmamış.  Neyse ki içerisinde keratin olduğunu biliyoruz en azından:))
Aslında bu tarz ürünler genelde arkadaş tavsiyesiyle alınıyor. Etkisini gören kişi bir diğerine öneriyor. Ve olay tam bir Circle şekilde dönüp duruyor. Bu noktada sosyal medyada orada burada pazarlanan ve çok memnun kaldım siz de kullanın stretijileri işe yaramıyor. Neden derseniz güven uyandırmıyor da ondan.  Gelelim ürün inceleme yorumlarımıza;  Doal Keratin Bakım Sütü 1000 ml’lik şişesiyle uzun bir süre gidecek gibi ve fiyat açısından miktarı iyi. Kuafördeki keratin bakımları gibi düşünürseniz şimdiden söylemesi hiç almayın hayal kırıklığına uğrarsınız. Çünkü ürünün saç düzleştirme vs gibi bir vaadi yok. Ürün saçların dökülmesini azaltacağını ve yeni saç çıkaracağını vaad ediyor.
   3 hafta gibi kısa bir zaman diliminde kullandıktan sonra farkı anlayabiliyorsunuz. Saçların dökülmesini durduruyor evet buna kesinlikle katılıyoruz. Duşta şampuanlama bittikten sonra saç kremi gibi uygulanıyor ve saçta 3 dakika bekledikten sonra saçınızı duruluyorsunuz. Saçınızda asla kremler gibi yapış yapış bir his vermiyor hemen akıp gidiyor ve saçınız aşırı yağlı değilse yağlandırmıyor. Saçı uzatmasına ne yazık ki yorumumuz yok. Çünkü etkisini göremedik.
Doal Keratin Bakım Sütünü eğer saçınız dökülüyorsa mutlaka denemelisiniz. Eğer saç derinizde problem var ise mutlaka doktora danışıp deneyin deriz!!!!!!!!!!!!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir