CLINIQUE Moisture Surge 72 Saat Nemlendirici

CLINIQUE Moisture Surge 72 Saat Nemlendirici– Cildim karma bir cilt olmasına rağmen şu sıralar güneşte fazla kalmanın etkisiyle fazlasıyla kurudu ve kullandığım nemlendiriciler uzun süre yüzümde kalmadığı için yüzüm gün içerisinde pul pul dökülmeye başladı. Bu durum beni çok rahatsız etmeye başlamışken bu ürünü denemek yüzüme iyi gelir diye düşündüm. Daha önce CLINIQUE alışverişimde tester’ını vermişlerdi. Memnun kalmıştım.
CLINIQUE Moisture Surge 72 Saat Nemlendiricinin içerisinde alkol yok. Parfüm içermiyor. Dermatolojik açıdan test edilmiş. İçerisinde kafein ve Auto-Replenishmentin birleşmesiyle nem tutucu bir yapı sağlanmış. Hiyalüronik Asit olduğundan cildi canlandırıp cildin ihtiyacı olan esnekliği sağlayarak cildi yormadan canlı görünmesini sağlarken Aktif Aloe  Suyu ile cildin ihtiyacı olan nemi sağlıyor. Bu bileşenler sayesinde cildin nemi tutmasını sağlayarak 72 saat canlı dolgun ve ışıltılı bir cilt yapısı oluşturuyor.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Yüzüme güzel bir maske uyguladıktan sonra CLINIQUE Moisture Surge 72 Saat Nemlendiriciyi sürdüm. Güzel bir ışıltı sağladı yüzümü güzel nemlendirdi. Jel yapıda olduğundan hemen dağıldı ve rahatlıkla yüzüme uygulayabildim. Ürünü fazla sürmüşüm küçücük bir şey zaten çabuk bitmesinden korkuyorum:)) Genelde sabahları yüzümü iyice yıkayıp uyguluyorum. Tüm gün boyunca ektra bir nemlendirici uygulamama gerek kalmadı. Makyaj bazı olarak da kullandım ama öyle söylendiği gibi sürekli nemli durmadı suratım. Cildimin bazı yerleri kurudu da diyebilirim. Bence makyaj bazı olarak yeterli değil. Ama hiç fondöten uygulamadan sadece nemlendirici sürerseniz bütün günü kurtarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir