Braun FaceSpa

Braun FaceSpa– Sadece 10 dakikada yüzünü temizleyip, bakım yapmak isteyenler için harika bir ürün önerisi:)) Yüz bakım rutinini güzelleştirecek ve size çok büyük bir kolaylık sağlayacak pratik kısacası hayatı kolaylaştıran güzel bir ürünle tanıştım ve yazımda da deneyimlerimi, bu ürün beklentimi ne oranda karşıladı sizinle paylaşmak istedim:))
Braun FaceSpa yüz bakımı için bizlere büyük bir kolaylık sağlayarak, yüz temizleme, istenmeyen tüylerin alımı ve cilde uyguladığı cilt canlandırma sistemiyle cildi temizledikten sonra pürüzsüz ve sağlıklı bir ten görünümü sağlıyor. Braun FaceSpa aslında bir nevi cilt bakım merkezlerinin uyguladığı yöntemleri minimal düzeyde uyguluyor. Böylelikle ürünle birlikte cilde yardımcı destekleyici kremlerle uyguladığımızda cilde yüksek oranda bakım yapıyor da denebilir.

 

Braun FaceSpa ince uzun bir cihaz ve her biri farlı fonsiyonlara sahip  üç tane başlığı var. Bunlar öncelikle yüz temizlemede ve arındırmada yardımcı olan, temizleme fırçası. Yüzde istenmeyen tüyleri alabileceğimiz epilatör başlığı ve cilt canlandırma sistemi. Kullanım deneyimlerine gelecek olursak, Yüz temizleme fırçası elle uygulayarak yapılan temizlemeden daha yoğun ve derinlemesine bir temizlik sağlıyor, bu sayede gözenekler açılıyor. Ciltdeki makyaj kalıntılarını iyi temizliyor. Epilatör başlığı ince bir yapıda olduğundan dudak üstü kaş arası tüylerini kolaylıkla alıyor. Ağdadan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Cildi canlandırmak için kullanılan başlığı, güzel bir nemlendirici sürüp uygularsanız değmeyin keyfinize:)) Cildi geriyor. El ile yapılan masaj ve sürümden çok daha etkili. Cilt yüzeyini harekete geçirdiği için daha parlak ve canlı bir dokunuş bıraktığı kesin. Şarj edilebilir başlığıyla çok kısa bir sürede kullanıma hazır oluyor. Seyahatlerde yanınızda rahatlıkla götürebileceğiniz bir ürün.

BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir