Bio Oil Cilt Bakım Yağı

Bio Oil Cilt Bakım Yağı-  Uzun zamandır piyasada olan merak etmeme rağmen şuana kadar inceleme fırsatı bulamadığım ve kısa bir zaman önce elime ulaşan bu süreçte kullandığım ve etkisinden gerçekten de memnun kaldığım bir bakım yağından bahsetmek istiyorum. Eğer merak edip de almayı düşüneneler varsa bu yazımı okuyabilirler.
Bio Oil Cilt Bakım Yağı bitkisel içerikli konsantre bir ürün olmasına rağmen etkilerini kısa zamanda gösteriyor diyebiliriz. Yağın içerisinde;
Calendula Officinalis Flower Extract (Calendula Yağı), Lavandula Angustifolia Oil (Lavanta Yağı) , Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Biberiye Yağı), Anthemis Nobilis Flower Oil (Papatya Yağı) bulunuyor. Oluşabilecek cilt vakalarında ve daha önceden cilt yüzeyinde var olan ve uzun süreden beri yer alan cilt deformasyonlarını da iyileştirip kontrol altına alıyor. Aynı zamanda içerisinde, akne, güneş lekeleri, deri pullanmasını önleyen, cildi içerisindeki kolajenle destekleyen, kırışıklığı önleyen ve cilde yeterli seviyede antioksidan sağlayan A vitamini bulunuyor. Bunun yanı sıra bu yağın içerisinde cildin en büyük ihtiyacı olan E vitamini de mevcut. Genellikle gece bakım yağlarında yararlanılan bu vitamin cilt hücrelerini yeniliyor ve cilt lekelerini gideriyor. İçerisinde birçok yardımcı bitki ve vitamin barındıran bu yağın sizi rahatsız etmeyen hafif gül kokusu da muazzam. Yağı genelde ciltte aniden oluşan çizikler için kullandığınızda hemen etkisini gösteriyor ve bir gün sonra çizikler neredeyse yok oluyor. Ciltte daha önce yapılanmış olan çatlaklar ve lekeler için kullanacaksanız bu yağı her gün aksatmadan 3 ay süresi boyunca kullanmanız gerekiyor. Özellikle günde iki kez sorunlu olan bölgeye sürerek cildinize dairesel  hareketlerle uygulamanız yeterli. 3 ay sonra ise etkileri fark edilir derecede görülüyor. Eğer tüm bitkisel yağları içinde barındıran ve vitamin destekli bir cilt bakım ürünü arıyorsanız Bio Oil Cilt Bakım Yağına kesinlikle bir bakın derim.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir