Benefit Badgal Bang Volumizing Maskara İnceleme

Benefit Badgal Bang Volumizing Maskara İnceleme-Yakın zamanda bir hayli tanıtım ağırlıklı çalışarak, pazarlamanın dibine vurdukları ve kendisini olağanüstü bir maskara diye tanıttıkları kimine göre gerçekten öyle olabilecek kimine göre çok da öyle olmayacak orta değerde bir ürün olarak gördüğüm ve merak ederek aldığım bir maskara olan Benefit Badgal Bang Volumizing Maskaradan bir kaç kelam da ben etmek isterim.
Maskaranın daha doğrusu firmanın bize vaad ettikleri nelermiş önce ona bakalım. Kendisinin dağılmaya ve suya dayanıklı olduğunu söylüyorlar. %90 hacim veriyormuş. %94 kirpikleri kaldırıyormuş. %94 uzunluk veriyormuş. Provitamin B5 sayesinde yoğunluk ve dayanıklılık sağlıyormuş. Şimdi benim gözlemlerime gelecek olursak, öncelikle maskaranın ucu silikon bir fırça ve sık, uca doğru inceliyor, ve ucu esnek bu durum hem iyi hem kötü. Esnek olması profesyonel bir sürüm elde etmek için uygun koşullar sağlarken, eliniz benim gibi sürerken bazen istemsizce oynuyorsa, oraya buraya bulaşıyor:))) Bunun dışında ben maskarayı kullanmak için ilk açtığımda her yere bulaşma yaptı. Bunun nedeni yapısının aşırı ıslak olması. Ben de bir hafta kadar beklettim. Biraz kurumasını bekledim de denebilir. Bir hafta sonra uyguladığımda yine ıslaktı yanı bir işe yaramamıştı bekletmem. Ve yine uyguladığımda hiç sevmediğim o ıslak yapıyla karşılaştığımda bu nedir arkadaş demeden edemedim. Neyse kirpiklere uyguladığımda sonucu aktaracak olursam, öncelikle benim kirpiklerim kıvırcık ve uzun benim için tek tek ayıran bir maskara olmalıydı. Evet uzattı ama tek tek ayırmadı yani örümcek bacağı gibi kirpiklerimi yapıştırdı ki bu benim hiç sevmediğim bir durum. Biraz kurumasını bekleyip üzerine tekrar uygulamak istediğimde de topak topak oldu kirpiklerim daha çok yapıştı. Alt kirpiklere gelince onlara rahatlıkla uygulayabildim. Bir sorun yaşamadım.

Maskaranın dayanıklılığına gelecek olursak, yaklaşık dört saat sonra falan göz kapaklarıma hafif bir bulaşma yaptı. Tabi bu çok sorun değil. Yani her maskarada olabiliyor. Maskarayı çıkarmak istediğimde önce bir göz temizleme yağı kullandım. Sonra da yüzümü yüz yıkama jeli ile iyice yıkadım. Buna rağmen ürünün hala çıkmadığını gördüm. Ve bir kaç kirpiği de bu arada feda ettim. Ürün sanırım 165tl ye satılıyor. Performans olarak fiyatına değen bir ürün olmadığını düşünüyorum. Eğer kirpikleriniz kıvırcık değil ve kısa ise, uzatmak için ideal bir maskara ama bu parayı vermektense uygun fiyatlı muadilleri denemek bence daha faydalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir