Bath and Body Works Cherry Blossom

Bath and Body Works Cherry Blossom- Ülkemizde birçok mağazasını kapatsa da bir türlü vazgeçemediğim internetten ya da mağazasına zar zor da olsa gidip mutlaka aldığım, benim için önemli bir kokudur kendileri. Bu yazımda da kokusunu çok sevdiğimden bahsetmesem olmazdı. Daha önce de birçok Japon Kiraz Çiçeği içeren koku kullanmıştım ama bunun kadar memnun kalmadım. Zaten bu kokuyla birçok ödül de almış bildiğim kadarıyla.

Bath and Body Works mağazasına ayak bastığınızda olağanüstü bir koku sizi karşılıyor ve bu koku karışımı mutluluk duyularınızı harekete geçiriyor. İstemsizce başlıyorsunuz tüm kokuları incelemeye. Aslında kokuların hepsi çok güzel. Meyvemsi, Çiçeksi, Şekerli neredeyse tüm kokular mevcut ama ben senelerce bu kokuya takıldım ve diğer kokuları inceleme gereksinimi bile duymadım. Ben normalde çok severek  almış olsam da bir parfümü tekrar tekrar kullandığım çok seyrektir. Ama bu koku benim tüm tabularımı yıktı diyebilirim. Yani bu alışkanlığımdan bu parfüm sayesinde vazgeçtim. Dilerseniz bu kokuyu set halinde alabiliyorsunuz hepsi de kalıcı ve uzun süre teninizden gitmiyor. Duş jelini, vücut kremini, Body spreyini ,el sabununu ve parfümünü almıştım ben. Krem ve duş jelini her gün kullanmama rağmen neredeyse 6 ayda falan bitmişti. Ürünler pahalı ama bir o kadar da bereketli. Bu güzel kokunun içerisinde,Japon Kiraz Çiçeği, Asya Armutu, Taze Mimoza Yaprakları, Beyaz Yasemin, Sandal Ağacı var. Ben parfümü dışında spreyini de kullandım o da inanılmaz kalıcıydı. Çok temiz ve güzel çiçeksi bir kokusu var. İlkbahar ve Yaz aylarının ideal kokusu benim için.

Parfümünü şişesinden mütevellit taşımakta zorlandığımdan çanta boyu spreyi işimi daha çok gördü diyebilirim:))) Ama şişe tasarımı da çok hoş. Bu serinin mumu da var. O da ilk aldığımda çok kokmuyor gibiydi ama yaktıkça ve zaman geçtikçe bütün oda buram buram Cherry Blossom koktu bitmesin diye dua ettim:)) ama o çabuk bitiyor, nihayetinde mum. İçinde sıvı halde kalana kadar inatla kullanmaya devam ettim:)) Gelelim özün sözüne Bath and Body Works Cherry Blossom gerçekten çok güzel ve daima buldukça alacağım bir ürün ama neden bu kadar pahalı ki. Yurt dışında 17 dolara satılan vücut spreyini 150 tl ye almak koydu açıkçası:((

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir