AVEDA İLE EVDE SPA KEYFİ

Sizlere bu yazımda denemekten çok memnun kaldığım, ruhumu dinlendiren AVEDA İLE EVDE SPA ürünlerinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle AVEDA markası Loreal’in alt markası, bunu kimse bilmiyordur herhalde. Doğal içerik üreten bir marka, tüm ürünlerinde çiçek özlerinden yararlanıyorlar ve kimyasal içermiyor.
İş stresi, Trafik çilesi derken, bazen kendimizi bitkin ve hayata karşı yenik hissediyoruz. Çoğu zaman meditasyon, spor, egzersizle rahatlama çalışıyoruz ama bunlar da yeterli olmuyor. Ruhumuz ve bedenimizi rahatlatmak için Spa merkezlerine gitsek de çoğu zaman bunlara vakit ayıramadığımız gibi maliyeti de bir hayli yüksek oluyor. Bu noktada evde uygulayabileceğiniz tamamı doğal yağlardan oluşan AVEDA İLE EVDE SPA yağları güzel bir alternatif bence. Benim aldığım ve zevkle kullandığım set CHAKRAS . Şimdi bu sette hangi yağlar var ve hangi Çakraları harekete geçiriyor bir bakalım.

CHAKRAS1 Sağlamlık: İçerisinde buhur, sertifikalı organik silhat ve güve otu var. Kök Chakra dengeye geçtiğinde, olumlu bir enerji, güvenlik duygusu ve sağlıklı bir beden ortaya çıkar. Bu ürün sağlamlığı temsil ediyor.

CHAKRAS2 Doyumluluk: İçerisinde Sandal ağacı, organik portakal ve sardunya var. Chakra 2 canlılık ve başka insanlarla ilişkilerimizdeki temel ihtiyaçlarımızın gerçekleşeceği hissinin merkezidir. Zevk çakrası dengelendiğinde, kişi dengeli enerjiye, dakikliğe ve 5 duyusu ile çevresine dikkat edebiliyor.

CHAKRAS3 Niyet: İçerisinde organik lavanta, köknar ve limon var. Chakra 3 motivasyonumuzun sağlam olduğu ve isteklerimizi gerçekleştirmek için istek duyma merkezidir. Güç çakrası dengelendiğinde, kişi hedeflerine ulaşmada, kendine güven duymada ve yüksek motivasyon ve yönlendirmede başarılı olur.

CHAKRAS4 Uyum: İçerisinde sandal ağacı, organik mandalina ve palmiye gülü var. Chakra 4 empati, sempati ve sevgi merkezidir. Kalp çakrası dengelendiğinde kişi sevgiyi ve kendine yada başka birine bağlanma konusunda başarılı olur.

CHAKRAS5 ifade: İçerisinde organik greyfurt, biberiye ve ylang ylang var. Chakra 5 yaratıcılığın, kişinin kendini ifade etmesinin ve iletişimin merkezidir. Boğaz çakrası dengelediğinde kişinin kendini güveni yüksek, inancı sağlam ve duygu düşüncelerini daha kolay ifade edebiliyor olur.

CHAKRAS6 Sezgi: İçerisinde organik turunç, portakal ve sardunya var. Chakra 6 sezgi, hayal gücü ve dengenin merkezidir.

CHAKRAS7 Bilgelik: İçerisinde buhur, melek otu kökü,parlak reçine var. Chakra 7 kişinin kendisinden daha büyük bir şeye bağlanması ve bilgeliği, aydınlanmayı ifade etmesidir.

Aveda‘nın bu güzel yağlarıyla kendinize zaman ayırabilir, rahatlama, huzur ve dinlenmeyi yeniden keşfedebilirsiniz.

Ürün Bilgilerine Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir