Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü

Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü- Asley Joy ürünlerinden memnun olan biri olarak saç bakım köpüğünü denemek istedim ve yaklaşık 3 hafta önce tam da yaz mevsiminin saçımda bıraktığı derin etkilerden sonra hem bakım yapmak için hem de ısıl bir işleme saçlarımı maruz bırakmamak adına saçlarımı şekillendirmek için saçlarıma uygulama başladım. Bu ürünü şekillendirmeye yardımcı bir köpükten ziyade bakım yapması ve saçlarıma iyi gelmesi nedeniyle buraya eklemek istedim.
Ben genelde bu markanın yağını kullandığımda etkilerinden memnun kalmıştım fakat şu sıralar saçlarıma doğal yağlar kullandığımdan genelde buna yardımcı alternatif ürünler seçtiğimden saç köpüğü bana daha ilgi çekici geldi ve duştan çıktığımda saçlarımı şekillendirmek için uyguladığımdan ektra başka bir saç ürününe de ihtiyacım olmadı. Genel olarak bu köpüğün özelliklerinden bahsetmek gerekirse, saç bakımını yapan ve saça şekil veren hafif bir yapıya sahip. İçerisinde Aloe Vera ve Keratin bulunuyor. Aloe Vera cilde olduğu gibi saçlara da büyük yarar sağlıyor. Bu sayede saçta yaz sonrasında oluşan aşırı kuruluğu önlemiş oluyor. Saçları olduğundan daha parlak gösteriyor ve aşırı kırılmalarının önüne geçmiş oluyor. Saç üzerinde bulunan yağı dengeliyor ve saçın Ph dengesini de sağlamış oluyor. Köpüğün içerisinde bulunan Keratin desteği ise, saç yüzeyini tıpkı bir kılıf gibi sararak, saçı dış etkenlere karşı koruyor. Saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlıyor, saçın aşırı kabarmasını önlüyor, daha güçlü olmasını ve daha canlı görünmesini sağlıyor.

Ashley Joy Saç Bakım Köpüğünün en güzel özelliği de üç farklı saç tipine göre ve saçın ihtiyacına göre tasarlanmış olması. Kıvırcık, Düz ve Tüm saçlara yönelik kullanabileceğiniz bu köpükler güneşin saçta bıraktığı olumsuz etkileri azalttığı gibi saçta güneşin zararlı etkilerine karşı koruyucu bir kalkan oluşturuyor. Saç tiplerine göre seçtiğiniz köpükler elma, hindistan cevizi ve sakız aromasıyla saçlarınızda güzel bir koku bırakıyor. Sadece bir avuç içi kadar uygulayabileceğiniz bu ürünler son derece tasarruflu diyebiliriz. Bir çok satış noktasında bulunan bakım köpüklerinin fiyatları da ortalama bir değerde.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir