Alterra Naturkosmetik Kirpik Bakım Serumu

Alterra Naturkosmetik Kirpik Bakım Serumu- Sürekli maskara kullanıyorsanız ve çıkarırken özellikle suya dayanıklı ürünlerde sıkça başımıza gelen kirpik dökülmeleridir. Kısa süre sonra kirpikleriniz azalır ve dolgunluğunu yitirdiğinden kullanmış olduğumuz ürünler dahil yeterli gelmeyebilir, buda hoş bir görüntü olmadığından çoğumuz kirpik bakım serumları kullanırız. Ama ne yazık ki kirpiklerin uzamasını ve çıkmasını vaad eden birçok üründen istediğimiz sonucu alamayız. Bu noktada size yardımcı olacak ve sadece Rossmann’larda satılan güzel bir üründen bahsetmek istiyorum.
Naturel kozmetik ve bakım ürünlerinde birçok ürün çıkıyor ve bazıları gerçekten de istediğimiz sonuçları verebiliyor. Bunlardan bir tanesi de Alterra Naturkosmetik Kirpik Bakım Serumu.

Genelde kaş kirpik serumunu doğal yağlarla elde edip uygulayanlar var. Fakat hazırladığımız bu yağlar çok fazla akışkan olduğundan özellikle gece yatmadan önce kirpik diplerine uygulandığında gözlerimizi yakar ve bu duruma dayanamaz hale geliriz. Bu serum ise yoğun ve kıvamlı bir yapıya sahip olduğundan gece boyunca akma yapmadığı için rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir ürün. Fırçasının ucu ince ve Eyelinner gibi, bu sayede yoğun olan karışımı kirpik diplerine rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Tüm gece boyunca akma yapmadığından hissedilirlik derecesi de çok az. Bu serumun etkilerini görebilmek için en az iki hafta aralıksız her gece uygulamanız gerekiyor. Yaklaşık iki hafta sonra ise etkileri muazzam. Dökülen kirpiklerinizin çıktığını görebiliyorsanız. Kirpik uzatma işlemini gözlemleyememiş olsam da dökülen kirpiklerimin yerine yeni kirpiklerin çıkması benim için bu ürünün gayet iyi olduğunu ve kullanabileceğini kanıtladı diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir