15 GÜNDE KAŞ VE KİRPİK UZATMA SIRLARI

    Sizlere bu yazımda 15 günde kaş ve kirpik uzatma sırlarımı anlatacağım. Kendimde deneyimlediğim kısa sürede etkisini gördüğüm bu mucizevi ve doğal formüller sayesinde sadece 15 günde Kaş ve Kirpik üzerinde etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Çoğumuz makyajımızı çıkarırken istemeden de olsa kaş ve kirpiklerimize zarar veriyoruz ve temizlerken döküldüklerini görüyoruz. Kaşlarımızı yanlış alarak incelten kuaförler de cabası. Deride beslenerek gelişen kaş bir süre sonra yenilemesini durduruyor ve çıkmamaya başlıyor. Özellikle Kaşlarda bir süre sonra seyrelmeler görülüyor. Kaş ve Kirpiklerimizin tekrar canlanması ve beslenmesi için kendimde deneyimlediğim birkaç doğal karışım önerisi ben de olduğu kadar sizde de işe yarayacaktır.Öncelikle Kaşlarınızı her gün bir kaş fırçasıyla tararsanız uyarılan kaş dipleri daha çabuk uzar ve çoğalır. Şimdi neler yapabileceğimize gelelim:))


1-Sarımsak

Sarımsak hücre yenilemesini ve kaş diplerinizin uyarılmasını sağladığı için kaşlarınızı uzatır dökülmesini de engeller. Uygulama şekli çok basit, sarımsağı ezerek gözlerinize gelmemesine dikkat ederek, kaşlarınıza sürün ve 15 dakika bekleyin. Biraz yakabilir ama güzellik için buna dayanmanız gerek:)) 15 dakika sonra kaşlarınızı ılık suyla temizleyin bunu 15 gün boyunca günde bir defa tekrarlayın.

2-Vazelin

Bu yöntem de en çok tercih edilenlerden. Vazelini seçerken marka olmasına dikkat edin. ve katı olanları kullanın. Gece yatmadan önce bir kulak çöpüyle kirpik diplerinize ve kaşlarınıza uygulayın. Sabah kalktığınızda durulayın. Bu yöntemle 15 günde gözle görülür bir fark elde edeceksiniz.

3– Badem Yağı, Hint Yağı, Evigen


        İşte geldik mucizevi karışıma. Badem yağı içinde barındırdığı kalsiyum, magnezyum, A,D,K ve E vitamini sayesinde kıl köklerini güçlendirerek dökülmesini engeller ve hızla uzamasını sağlar. Hint yağı ise yüzyıllardan beri tedavilerde kullanılan antiseptik özelliği sayesinde derinin yenilenmesini sağlayan muhteviyatında serbest radikallerle savaşan antioksidan barındırır. Evigen ampul bir E vitaminidir ve tüm eczanelerden bulabilirsiniz. Badem ve Hint yağını ise aktarlardan temin edebilirsiniz. Küçük bir kavanozun içine(her gün kullanacağımız için muhafazalı olması açısından Kapaklı olması önemli) bir ampul Evigen, iki yemek kaşığı Hint yağı ve iki yemek kaşığı Badem yağı koyuyoruz. Temiz olması için tek kullanımlık kulak çöpü yardımıyla her gece yatmadan önce kirpik diplerine ve kaş diplerine sürüyoruz. Sabah uyandığımızda ılık suyla yıkıyoruz. 15 gün boyunca ara vermeden uygularsak, Kaş ve Kirpikler‘deki etkilerini göreceksiniz.

Tabi 15 günde gözle görülür bir etkisi olan bu yöntemleri daha uzun sürelerde, örneğin üç ay gibi, kullanırsanız kirpik ve kaşlarınız inanılmaz derecede çoğalacak ve daha dayanıklı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir